Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Duyurular EFT Dönüşüm Programı

Neden EFT'ye dönüşmelisiniz?

Daha Güçlü Olun

EFT EKSPERTİZ bayisi olduğunuz zaman bir bütünün parçası olursunuz. Tek başınıza zorlu rekabet koşullarında savaş vermektense birlik olmanın gücünü kullanırsınız. EFT Ekspertiz sizi kurumsal anlaşmaları ile destekler.

Daha Profesyonel Olun

EFT EKSPERTİZ hataya fırsat bırakmayan kusursuz yazılımı ile işlerinizi rakiplerinizden çok daha kaliteli ve profesyonelce sunmanızı sağlar. İşlerinizi adım adım takip edersiniz, şube dışında bile olsanız işinize hakim olursunuz. İş kaçağı yaşamazsınız. EFT Ekspertiz’de manuel rapor girişi yapılmaz. Bütün işlemler bilgisayar üzerinden gerçekleşir, raporlar kişisel yoruma açık değildir.

Güncel Olun

EFT ile kendinizi sürekli güncel ve dinamik tutarsınız. Sizi bağlayan her türlü kanun ve değişikliklerden hızlıca habedar olur ve hemen aksiyon alırsınız.

Reklamın Gücünü Kullanın

İyi alt yapı, gelişmiş sistem ve güçlü marka ile en üst seviyelere taşınmış EFT EKSPERTİZ’in bilinirlği gücünüze güç katar. Bir anda sektörün en iyileri arasında yerinizi alırsınız.

Sektörün En Gelişmiş Yazılımı İle İşinize Teknoloji Katın

  • Randevulu araçlar veya ekspertizi tamamlanmış araçlar için müşteri bilgilendirmesini SMS ile yapabilirsiniz.
  • Karekod uygulaması ile raporu anında telefonunuza indirebilirisiniz.
  • Kolay ve kullanışlı web arayüzü sayesinde 1’den fazla kullanıcı ile giriş yapabilirsiniz.
  • EFT yazılımı ile raporlarınızı depolayabilir, istediğiniz rapora istediğiniz zaman geriye dönük olarak ulaşabilirsiniz. TSE gereği raporlarınızı 5 yıl süreyle saklamanız gerekmektedir.

Dönüşüm sunumumuzu indirmek için tıklayınız.