Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Duyurular Neden EFT Oto Ekspertiz

Çünkü; 

- Türkiyenin en kapsamlı ekspertiz raporunu biz veriyoruz. 

- Yüzlerce kontrol noktasının Binlerce halini tespit ettik ve bunları yazılımımız üzerinden seçerek tamamen dijital ortamda ekspertiz raporumuzu oluşturuyoruz. Böylece tüm şubelerimizde standart hizmeti deneyimli ve yetkin personelimiz ile profesyonel şekilde sizler için verebiliyoruz.

- Tüm kontrol noktalarının durumunu sadece iyi-orta-kötü olarak belirmek ile bırakmıyoruz. Parça hakkında tüm detayları gerekirse size fotoğraflı ve açıklamalı olarak raporluyoruz.

- Aracınızın ekspertiz kondisyonunu puanlama sistemimiz ile daha iyi değerlendirmenizi sağlıyoruz.

- Hatalı ve sorunlu parçalarınız ile ilgili ansiklopedik bilgiler vererek araç hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. 

- Oto Ekspertiz Raporumuzu anında akıllı telefonunuza ve mail adresine dijital ortamda, bir çeşit web sayfası formatında ileterek arşivlemenize ve inter aktif bir şekilde rapor ile ilgili şikâyet, memnuniyet ve sorularınız ile ilgili bizimle iletişime geçmenizi kolayca sağlıyoruz.

- Kurmuş olduğumuz Ekspertiz Akademisinde tüm personelimizi sürekli eğitimden geçirerek hatasız hizmet sunabilmeleri için çalışıyoruz.

- % 100 müşteri memnuniyeti için çağrı merkezimiz tüm müşterilerimize geriş dönüş yaparak değerlendirmelerini alıyor. Şikâyet yönetim ekibimiz ile sorunlar üzerine giderek çözüm üretiyoruz.