Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Duyurular Neden EFT Oto Ekspertiz

Çünkü; 

- Türkiyenin en kapsamlı ekspertiz raporunu biz veriyoruz. 

- Yüzlerce kontrol noktasının Binlerce halini tespit ettik ve bunları yazılımımız üzerinden seçerek tamamen dijital ortamda ekspertiz raporumuzu oluşturuyoruz. Böylece tüm şubelerimizde standart hizmeti deneyimli ve yetkin personelimiz ile profesyonel şekilde sizler için verebiliyoruz.

- Tüm kontrol noktalarının durumunu sadece iyi-orta-kötü olarak belirmek ile bırakmıyoruz. Parça hakkında tüm detayları gerekirse size fotoğraflı ve açıklamalı olarak raporluyoruz.

- Aracınızın ekspertiz kondisyonunu puanlama sistemimiz ile daha iyi değerlendirmenizi sağlıyoruz.

- Hatalı ve sorunlu parçalarınız ile ilgili ansiklopedik bilgiler vererek araç hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. 

- Oto Ekspertiz Raporumuzu anında akıllı telefonunuza ve mail adresine dijital ortamda, bir çeşit web sayfası formatında ileterek arşivlemenize ve inter aktif bir şekilde rapor ile ilgili şikâyet, memnuniyet ve sorularınız ile ilgili bizimle iletişime geçmenizi kolayca sağlıyoruz.

- Kurmuş olduğumuz Ekspertiz Akademisinde tüm personelimizi sürekli eğitimden geçirerek hatasız hizmet sunabilmeleri için çalışıyoruz.

- % 100 müşteri memnuniyeti için çağrı merkezimiz tüm müşterilerimize geriş dönüş yaparak değerlendirmelerini alıyor. Şikâyet yönetim ekibimiz ile sorunlar üzerine giderek çözüm üretiyoruz.