EFT Dönüşüm Programı

Neden EFT'ye dönüşmelisiniz?   1- DAHA GÜÇLÜ OLUN EFT EKSPERTİZ bayisi olduğunuz zaman bir bütünün parçası olursunuz. Tek başınıza zorlu rekabet koşullarında savaş vermektense birlik olmanın gücünü kullanırsınız. EFT Ekspertiz sizi kurumsal anlaşmaları ile destekler. 2- DAHA PROFESYONEL OLUN EFT EKSPERTİZ hataya fırsat bırakmayan kusursuz yazılımı ile işlerinizi rakiplerinizden çok daha kaliteli ve profesyonelce sunmanızı sağlar. İşlerinizi adım adım takip edersiniz, şube dışında bile olsanız işinize hakim olursunuz. İş kaçağı yaşamazsınız. EFT Ekspertiz’de manuel rapor girişi yapılmaz. Bütün işlemler bilgisayar üzerinden gerçekleşir, raporlar kişisel yoruma açık değildir. 3- GÜNCEL OLUN EFT ile kendinizi sürekli güncel ve dinamik tutarsınız. Sizi bağlayan her türlü kanun ve değişikliklerden hızlıca habedar olur ve hemen aksiyon alırsınız. 4- REKLAMIN GÜCÜNÜ KULLANIN İyi alt yapı, gelişmiş sistem ve güçlü marka ile en üst seviyelere taşınmış EFT EKSPERTİZ’in bilinirlği gücünüze güç katar. Bir anda sektörün en iyileri arasında yerinizi alırsınız. 5- SEKTÖRÜN EN GELİŞMİŞ YAZILIMI İLE İŞİNİZE TEKNOLOJİ KATIN Randevulu araçlar veya ekspertizi tamamlanmış araçlar için müşteri bilgilendirmesini SMS ile yapabilirsiniz. Karekod uygulaması ile raporu anında telefonunuza indirebilirisiniz. Kolay ve kullanışlı web arayüzü sayesinde 1’den fazla kullanıcı ile giriş yapabilirsiniz. EFT yazılımı ile raporlarınızı depolayabilir, istediğiniz rapora istediğiniz zaman geriye dönük olarak ulaşabilirsiniz. TSE gereği raporlarınızı 5 yıl süreyle saklamanız gerekmektedir. Dönüşüm sunumumuzu indirmek için tıklayınız.

Detaylı Bilgi 

OTOMOTİVDE DEV İŞ BİRLİĞİ

İstanbul’da 18 noktada en detaylı ekspertiz hizmeti veren EFT Oto Ekspertiz, Avrupa’nın 2. el araç devi WOWWO’nun anlaşmalı ekspertiz firması oldu.

Detaylı Bilgi 

Bayim olur musun? Fuarı

EFT Oto Ekspertiz, Avrupa'nın en büyük franchising ve bayilik fuarı Bayim olur musun? Fuarı'na katılıyor. 11-14 Ekim tarhileri arasında CNR Expo da gerçekleşecek olan fuarda Türkiye'nin seçkin markaları yer alacak. EFT bayiliği ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara detaylı cevaplar alabileceğiniz bu fuarda sizleri de standımıza bekliyoruz.

Detaylı Bilgi 

Beylikdüzü şubemiz hizmete açıldı

EFT Oto Ekspertiz, İstanbul'daki 18. noktası olan Beylikdüzü şubesini hizmete açtı.

Detaylı Bilgi 

Bayimiz olmak ister misiniz?

2014 yılından beri kendi şubelerini açan EFT Ekspertiz, sektördeki ileri deneyimini girişimcilere aktararak franchise sistemi ile büyümeye devam etme kararı aldı. Sektöre giriş yapmak isteyen heyecanlı, dinamik girişimcilere kendi işlerine yatırım yapmak ve meslek edindirmek konusunda gerekli teknik ve donanımsal desteği sağlayacak olan EFT Ekspertiz, geleceğe güvenilir ve temiz bir sektör bırakmayı da misyonu içinde barındırmaktadır. İkinci el araç satışlarında ekspertiz raporu almanın zorunlu hale gelmesiyle birlikte parlayan sektörlerden biri haline gelen Oto Ekspetiz konusunda detaylı bilgi almak ve franchise danışmanız ile görüşmek için Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Başvuru Formu İçin Tıklayın

Detaylı Bilgi