phone 0212 854 33 33

EFT Ekspertiz ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Tüm Türkiye'de EFT Ekspertiz markası altında bayilikler vermek ve sistemimizi yaygınlaştırmak amacıyla EFT Ekspertiz ve Danışmanlık Limited Şirketi 2018 yılında kurulmuştur. 

Detaylı Bilgi 

Mobil Oto Ekspertiz Ltd. Şti.

Mobil ekspertiz hizmeti, İstanbul'da satılan araçların şehir dışından gelecek alıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mobil ekspertiz için randevu oluşturduğunuzda mobil ekspertiz ekibimiz aracı yerinde inceleyip ekspertiz raporunu sizin mail adresinize gönderir. Ekspertizi yapan teknisyen size telefon ile ulaşarak aracın detaylı sunumunu yapar. Böylece siz aracı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Ulaşım masrafları ödeyip zaman kaybetmemiş olursunuz.

Detaylı Bilgi 

EFT Oto Servis ve Yedek Parça Tic. Ltd. Şti.

Araç tamir, bakım ve onarımdaki tecrübesini son yıllarda hızla gelişen 2. el oto ekspertiz sektörüne aktarmak isteyen EFT OTO, 2012 yılında oto ekspertiz sektörüne giriş yaparak tüm İstanbul’da müşterilerine oto ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır. Avcılar Haramidere’de genel merkezini ve ilk şubesini açan EFT OTO EKSPERTİZ kısa sürede Bahçelievler, Ataşehir, Sefaköy, Bayrampaşa, Kadıköy, Maltepe, Seyrantepe, Büyükçekmece, Ümraniye, Pendik, Üsküdar ve Beylikdüzü’nde toplam 12 şubeye ulaşmış ve hızlıca oto ekspertiz hizmetini kurumsal anlamda veren bir firma olmuştur. Bunun yanı sıra ikisi Avrupa yakasında ve ikisi Anadolu yakasında konuşlandırılan Mobil Ekspertiz Araçlarıyla da Mobil Oto Ekspertiz alanında da lider konuma gelmiştir.

Detaylı Bilgi