EFT Hakkında EFT Ekspertiz ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Tüm Türkiye'de EFT Ekspertiz markası altında bayilikler vermek ve sistemimizi yaygınlaştırmak amacıyla EFT Ekspertiz ve Danışmanlık Limited Şirketi 2018 yılında kurulmuştur. 

Firmamız ilk olarak EFT Oto Servis ve yedek parça Ticaret Limited Şirketi bünyesinde bulunan 12 şubenin tamamını dahil ederek bayi ağını istanbulda Mobil noktalar ile beraber 18'e  çıkarmış bulunmaktadır.

Ekim ayında istanbul'da düzenlenecek Bayim Olur musun? Fuarına katılarak franchise verme konusunda çok önemli bir adım atamaktayız. 

Firmamız bünyesinde kurmuş olduğumuz EFT Ekspertiz Akademi, yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi ve denetim ekibi ile işimizi profesyonel olarak yaparak, siz değerli müşterilerimize ve iş ortamlarımıza çok daha fazla yararlı olacağımıza inanıyoruz. 

Firmamız en iyi hizmeti verebilmek, sektörde saygın bir yer edinmek ve orada kalıcı kalabilmek için arge çalışmalarına ve eğitime  gereken önemi vermektedir.        

Ekibimizin geliştirmiş olduğu profesyonel sistem ile hizmetlerimizin tüm süreçleri dijital ortamda takip edilebilmekte, müşteri memnuniyet geri aramaları ve sürekli aktif denetimler sayesinde, hizmetimizin kusurları Binde 5 lerin altına çekilebilmiştir.