Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Farklı Bir Ekspertiz Anlayışı

Türkiye 'nin En Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Çağrı Merkezi Yönetimi

Çağrı Yönetim Müşteri hizmetlerine ve şubelerimize gelen tüm çağrılar, Çağrı Merkezi departmanı tarafından  cevaplanır. Müşterilerimizin bize  ulaşamaması veya kaçan çağrının olması, yeterli kadromuz ve yazılım sistemimiz  sayesinde imkânsızdır.

Detaylı Bilgi 

Müşteri Memnuniyet Sistemi

EFT Ekspertiz vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizi arayarak almış oldukları hizmeti değerlendirmelerini istiyoruz.

Detaylı Bilgi 

Şikayet Yönetim Sistemi

EFT ekspertiz şikayet yönetim sistemi sayesinde müşterilerimizden gelen her türlü şikayet, talep ve öneriler kayıt altına alınır. Gelen kayıtlar çok hızlı bir şekilde ilgili birimlerce değerlendirilerek sonuçlandırması sağlanır. 

Detaylı Bilgi 

Ekspertiz Akademi

EFT Ekspertiz, kendi Akademisi olan; sektöre ve kendi bayilerine oto ekspertiz uzmanı yetiştiren tek oto ekspertiz firmasıdır.     

Detaylı Bilgi 

İnsan Kaynakları Yönetimi

EFT, kurduğu EFT Ekspertiz Akademi sayesinde kendi bünyesinde bulundurduğu uzman eğitmenlerle kendi eğitimlerini veren ve belgelendiren ayrıca kendi insan kaynağını yetiştiren tek firmadır.

Detaylı Bilgi 

Teknoloji ve Yazılım Altyapısı

EFT Ekspertiz bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile sektördeki en detaylı ve en anlaşılır raporları üretebilmek için yazılım geliştirmeleri yapmaktadır.

Detaylı Bilgi