Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Çağrı Merkezi Yönetimi

Çağrı Merkezi Yönetimi

EFT Oto Ekspertiz Çağrı Yönetim Sistemi

Müşteri hizmetlerine ve şubelerimize gelen tüm çağrılar, Çağrı Merkezi departmanı tarafından  cevaplanır. Müşterilerimizin bize  ulaşamaması veya kaçan çağrının olması, yeterli kadromuz ve yazılım sistemimiz  sayesinde imkânsızdır.

EFT Ekspertiz Merkezinde oluşturduğumuz ayrı bir birim sayesinde tüm çağrılar tek bir merkezden cevaplanır. Randevu oluşturma ve müşteri bilgilendirme hizmetleri çağrı merkezi tarafından karşılanır. Gelişmiş call center  yazılımı sayesinde EFT merkez ve şubelerine gelen tüm çağrılar eksiksiz olarak cevaplanır. Bu sayede kaçan çağrı olmadan müşterilerimizin talepleri hızlı bir şekilde karşılanır.

Gelen tüm çağrılar şube ve konu bazlı kayıt altına alınarak ilgili yetkililerin bilgi sahibi olması anlık yönetim panelinden ve günlük raporlardan sağlanır.

Öneri ve Tavsiyeleriniz için İletişim Formunu kullanabilirsiniz.