Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Müşteri Memnuniyet Sistemi

Müşteri Memnuniyet Sistemi

EFT Müşteri Memnuniyet Sistemi Nedir ?

EFT Ekspertiz vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizi arayarak almış oldukları hizmeti değerlendirmelerini istiyoruz.

Müşteri değerlendirmeleri bizim için çok önemli bir yol gösterici olduğundan,  hizmet alan tüm müşterilerimizin vermiş oldukları puan ve yorumları eksiksiz olarak kayıt altına alıyoruz. Bu değerlendirme sonuçlarını sistemimizde tüm çalışanlarımızın bilgisine sunarak eksik yönlerini görmelerini sağlıyoruz. Müşteri ve çalışanlar arasında sürekli etkileşim sayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırıyoruz.

EFT Ekspertiz müşteri memnuniyet takip sistemi sayesinde onbinlerce müşteri değerlendirmesi yapmıştır. Turkiye'de bu sistemi kuran ilk ve tek firma EFT olmasından  gurur duyuyoruz.

Memnuniyet ve Önerilerinizi İletişim Formunu kullanarak bize iletibilirsiniz.