Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Teknoloji ve Yazılım Altyapısı

Teknoloji ve Yazılım Altyapısı

EFT Ekspertiz, yazılım ve sistem olarak bilinen en güncel, güvenli ve hızlı alt yapıları kullanmaktadır. Bir tanesi yurtdışında olmak üzere toplam üç (yedekleme sunucularıyla birlikte beş) sunucu üzerinden sistemini çalıştırmaktadır. Sistemin temeli, her lokasyondan doğru bilgiye anında ulaşılabilmesi esasına dayanmaktadır. Bu nedenle yazılım web tabanlı olarak hazırlanmıştır.

Bu güçlü alt yapının yanında, "tasarımı müşteri görüşleri alınarak hazırlanmış" raporu sayesinde sektördeki en anlaşılır raporlama hizmetini vermektedir. Müşterilerin bir uzmana ihtiyaç duymadan, tüm sorularının yanıtını raporda bulması mümkündür. Örnek Raporları inceleyin

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve yöneticilerimizin doğru bilgi alabilmelerini ve bilgiyi kolayca yorumlayabilmelerini sağlamak için sürekli iyileştirmeler yapmaktayız. 

Sistemimiz bize güç verirken, ayrıcalık tanımaktadır. Bugüne kadar başardıklarımızdan gurur duymakta ve geleceğe umutla bakmaktayız.

EFT; ekspertiz yapma biçimi, raporlama anlayışı ve yazılımı sayesinde sektörde tarafsız ve profesyonel bir firma olarak yer edinmiştir.