Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Teknoloji ve Yazılım Altyapısı

Teknoloji ve Yazılım Altyapısı

EFT Ekspertiz, yazılım ve sistem olarak bilinen en güncel, güvenli ve hızlı alt yapıları kullanmaktadır. Bir tanesi yurtdışında olmak üzere toplam üç (yedekleme sunucularıyla birlikte beş) sunucu üzerinden sistemini çalıştırmaktadır. Sistemin temeli, her lokasyondan doğru bilgiye anında ulaşılabilmesi esasına dayanmaktadır. Bu nedenle yazılım web tabanlı olarak hazırlanmıştır.

Bu güçlü alt yapının yanında, "tasarımı müşteri görüşleri alınarak hazırlanmış" raporu sayesinde sektördeki en anlaşılır raporlama hizmetini vermektedir. Müşterilerin bir uzmana ihtiyaç duymadan, tüm sorularının yanıtını raporda bulması mümkündür. Örnek Raporları inceleyin

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve yöneticilerimizin doğru bilgi alabilmelerini ve bilgiyi kolayca yorumlayabilmelerini sağlamak için sürekli iyileştirmeler yapmaktayız. 

Sistemimiz bize güç verirken, ayrıcalık tanımaktadır. Bugüne kadar başardıklarımızdan gurur duymakta ve geleceğe umutla bakmaktayız.

EFT; ekspertiz yapma biçimi, raporlama anlayışı ve yazılımı sayesinde sektörde tarafsız ve profesyonel bir firma olarak yer edinmiştir.