Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Full Plus Ekspertiz Paketi

Aracınızın aşağıda görünen tüm noktalarının kontrol edildiği paketimizdir. Full Ekspertiz araç üzerinde bulunan tüm donanım ve sistemlerin genel kontrolüdür.

Örnek raporu görmek için tıklayın.

Full Plus Ekspertiz Paketi Neleri İçeriyor?

Mekanik kontroller araç mekanik aksam kontrolleri araç motoru üzerinde bulunan yakıt, elektrik, hava, yağlama, soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir.

Mekanik Alt Kontroller adından da anlaşılacağı gibi araç altı mekanik tüm sistem ve düzenin genel kontrolüdür.

Bu kontrol biriminde araç içerisinden ya da araç dışından kumanda ettiğimiz tüm mekanik ve elektronik sistemlerin genel kontrolleri yapılmaktadır.

Araç kaporta parçaları ve şasesi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Ölçüm istasyonunda yapılan bu testler ile aracın Fren, Süspansiyon ve yol tutuş yeteneği belirlenir.

Dyno güç testi ile araç motorunun üretebildiği maksimum güç belirlenmektedir.

Diagnostic testi ile aracın sahip olduğu tüm elektronik ve elektro mekanik sistemlerin kontrol üniteleri üzerinden genel kontrolleri yapılır.

Ekspertiz edilen araç son olarak teknisyen kontrolünde yol sürüş testine çıkarılır.

Satın almayı düşündüğünüz aracın var ise geçmişe dönük Hasarı ve Hasar Bedeli hakkında bilgi almanızı sağlar. Sonuçlar SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinden) alınmaktadır.

Aracın FENNİ muayene kayıt tarihleri ile KM bilgilerine ulaşılır. Sonuçlar PTT AVM sistemi üzerinden alınmaktadır.

Würth Kaçak Testi aracınızın blok ve silindir kapağı yüzeylerinde oluşabilecek sızıntı ve çatlakların Özel CO2  tespit sıvısı ile test edilmesini sağlar.

Tur Assist 1 Ay 1000 Km Garanti Hediyesi EFT Oto Ekspertizde Sizler için sunmuş olduğumuz “Full Plus Ekspertiz Paketimiz” içeriğinde yer alan kaporta boya kontrolleri, motor mekanik kontrolleri, elektrik elektronik kontrolleri, diagnostik beyin testi ve dyno güç testi, fren süspansiyon ve yanal kayma testi gibi bir çok kontrolü içinde bulundurmaktadır. Ayrıca bu paketimizde hasar sorgulaması, km sorgulaması ve Würth kaçak testi gibi ekstra detaylı kontroller de sağlanırken, paketimizin size hediyesi olan 1 ay 1000 km garanti özelliği ile alacağınız aracın motor mekanik aksamlarını garanti altına almaktayız. Bu sayede araç alıp satarken motor mekanik ile alakalı aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırarak, detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanın yanı sıra motor mekanik olarak hediye ettiğimiz 1 ay 1000 km garanti özelliğimiz, içiniz rahat bir şekilde araç alıp/satmanızı sağlamaktadır.

Aracımın Segmenti Nedir?

Aşağıdaki alanları kullanarak aracınızın segmentini öğrenebilirsiniz.
Seçilen araç marka modelinin üretim yılına göre segmenti değişiklik gösterebilir. Segment tercihinde, bayi ve şubelerimizin tespiti esas alınmaktadır.

Oto Ekspertiz Fiyatları Full Plus Ekspertiz Fiyatları Mekanik Ekspertiz Fiyatları Kaporta Boya Ekspertiz Fiyatları İstanbul Ekspertiz Fiyatları