Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Premium Ekspertiz Paketi

Kaporta Boya Tespit Garantisi + 3 Ay, 5 bin km Mekanik Garantisi

Garantili Oto Ekspertiz

Full Garantili Ekspertiz Paketi, ikinci el aldığınız aracınıza hem kaporta-boya ekspertizi garantisi sunar, hem de mekanik ve elektronik arızaları 3 ay ya da 5 bin km boyunca garanti altına alır. Yeni yasaya uygun olarak aracınızın en kritik parçaları ve işçilik ücretleri bu paketle güvencemiz altında... Full Garantili Ekspertiz Paketi ile ikinci elde kötü sürprizlere yer yok! 

Örnek raporu görmek için buraya tıklayınız.

Paketlerde İndirim

Premium Ekspertiz Paketi Neleri İçeriyor?

Araç kaporta parçaları ve şasesi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Dyno güç testi ile araç motorunun üretebildiği maksimum güç belirlenmektedir.

Ölçüm istasyonunda yapılan bu testler ile aracın Fren, Süspansiyon ve yol tutuş yeteneği belirlenir.

Ekspertiz edilen araç son olarak teknisyen kontrolünde yol sürüş testine çıkarılır.

Full, Avantaj, Plus ve Premium Paket içerisinde bulunan bu paket özelliğimiz ile aldığınız aracın boyalı parçaların tespiti garantisini 1 yıl boyunca 2500 km garanti altına almaktayız.

Diagnostic testi ile aracın sahip olduğu tüm elektronik ve elektro mekanik sistemlerin kontrol üniteleri üzerinden genel kontrolleri yapılır.

Satın almayı düşündüğünüz aracın var ise geçmişe dönük Hasarı ve Hasar Bedeli hakkında bilgi almanızı sağlar. Sonuçlar SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinden) alınmaktadır.

Aracın FENNİ muayene kayıt tarihleri ile KM bilgilerine ulaşılır. Sonuçlar PTT AVM sistemi üzerinden alınmaktadır.

Değişen Parça Sorgusu Nedir ? Paketlerimizde yer alan tramer sorgusunun yanı sıra aracınızın hasar kaydı bulunuyorsa bu hasar kayıtları ile ilgili SBM kayıtlarında işlenmiş olan, değişen parçaların sorgusu da yapılmaktadır. Bu sayede yüksek teknolojili ölçüm cihazları ve uzman teknisyenlerimizin tespitlerinin yanına ek olarak parça değişen sorgusunu da sizler için yaparak sıfır hata payı ile tespitlerimizi tamamlamaktayız.

Tur Assist 3 Ay 5000 Km Mekanik Garantisi Nedir ? Oto Ekspertiz “Full Garantili Ekspertiz Paketi” içerisinde bulunan bu paket özelliğimiz ile aldığınız aracın tüm motor mekanik aksamlarındaki sorunları/hataları öğrenmekle birlikte, motor mekanik parçaları 3 ay boyunca 5000 km garanti altına almaktayız. Aracınızın motor mekanik kontrolleri sırasında, tecrübeli uzman teknisyenlerimiz kaput üzerinden motorun üst kontrollerini sağlamaktadır. Ardından aracınızı lift yardımıyla kaldırarak motor mekanik ile alakalı tüm parçaların alt kontrollerini sağlamaktadır. Bu kontroller sırasında araç mootoruna ait olabilecek tüm yağ kaçaklarını, işlemli bölgeleri ve parçaların çalışır durumda olup olmadığını tespit ederek, raporlarımızda hem yazılı hem de sorun tespit edilen bölgelerin detaylı fotoğrafları çekilerek belirtilmektedir. “Full Garantili Ekspertiz Paketimiz” ile aracın motor mekanik anlamında tüm hata/sorunlarını öğrenmekle birlikte, paketimizin içeriğinde bulunan 3 ay 5000 km garanti hediyemiz ile garanti altına alıyoruz. Bu sayede araç alır/satarken tam detaylı bilgiye ulaşmanızı ve verdiğimiz garanti ile içinizin rahat etmesini sağlamayı hedefliyoruz.