Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Full Garantili Ekspertiz Paketi

Kaporta Boya Tespit Garantisi + 3 Ay, 5 bin km Mekanik Garantisi

Garantili Oto Ekspertiz

Full Garantili Ekspertiz Paketi, ikinci el aldığınız aracınıza hem kaporta-boya ekspertizi garantisi sunar, hem de mekanik ve elektronik arızaları 3 ay ya da 5 bin km boyunca garanti altına alır. Yeni yasaya uygun olarak aracınızın en kritik parçaları ve işçilik ücretleri bu paketle güvencemiz altında... Full Garantili Ekspertiz Paketi ile ikinci elde kötü sürprizlere yer yok! 

Full Garantili Ekspertiz Paketi Neleri İçeriyor?

Mekanik kontroller araç mekanik aksam kontrolleri araç motoru üzerinde bulunan yakıt, elektrik, hava, yağlama, soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir.

Mekanik Alt Kontroller adından da anlaşılacağı gibi araç altı mekanik tüm sistem ve düzenin genel kontrolüdür.

Bu kontrol biriminde araç içerisinden ya da araç dışından kumanda ettiğimiz tüm mekanik ve elektronik sistemlerin genel kontrolleri yapılmaktadır.

Araç kaporta parçaları ve şasesi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Ölçüm istasyonunda yapılan bu testler ile aracın Fren, Süspansiyon ve yol tutuş yeteneği belirlenir.

Dyno güç testi ile araç motorunun üretebildiği maksimum güç belirlenmektedir.

Diagnostic testi ile aracın sahip olduğu tüm elektronik ve elektro mekanik sistemlerin kontrol üniteleri üzerinden genel kontrolleri yapılır.

Ekspertiz edilen araç son olarak teknisyen kontrolünde yol sürüş testine çıkarılır.

Satın almayı düşündüğünüz aracın var ise geçmişe dönük Hasarı ve Hasar Bedeli hakkında bilgi almanızı sağlar. Sonuçlar SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinden) alınmaktadır.

Aracın FENNİ muayene kayıt tarihleri ile KM bilgilerine ulaşılır. Sonuçlar PTT AVM sistemi üzerinden alınmaktadır.

Würth Kaçak Testi aracınızın blok ve silindir kapağı yüzeylerinde oluşabilecek sızıntı ve çatlakların Özel CO2  tespit sıvısı ile test edilmesini sağlar.

Değişen Parça Sorgusu Nedir ? Paketlerimizde yer alan tramer sorgusunun yanı sıra aracınızın hasar kaydı bulunuyorsa bu hasar kayıtları ile ilgili SBM kayıtlarında işlenmiş olan, değişen parçaların sorgusu da yapılmaktadır. Bu sayede yüksek teknolojili ölçüm cihazları ve uzman teknisyenlerimizin tespitlerinin yanına ek olarak parça değişen sorgusunu da sizler için yaparak sıfır hata payı ile tespitlerimizi tamamlamaktayız.

Tur Assist 3 Ay 5000 Km Mekanik Garantisi Nedir ? Oto Ekspertiz “Full Garantili Ekspertiz Paketi” içerisinde bulunan bu paket özelliğimiz ile aldığınız aracın tüm motor mekanik aksamlarındaki sorunları/hataları öğrenmekle birlikte, motor mekanik parçaları 3 ay boyunca 5000 km garanti altına almaktayız. Aracınızın motor mekanik kontrolleri sırasında, tecrübeli uzman teknisyenlerimiz kaput üzerinden motorun üst kontrollerini sağlamaktadır. Ardından aracınızı lift yardımıyla kaldırarak motor mekanik ile alakalı tüm parçaların alt kontrollerini sağlamaktadır. Bu kontroller sırasında araç mootoruna ait olabilecek tüm yağ kaçaklarını, işlemli bölgeleri ve parçaların çalışır durumda olup olmadığını tespit ederek, raporlarımızda hem yazılı hem de sorun tespit edilen bölgelerin detaylı fotoğrafları çekilerek belirtilmektedir. “Full Garantili Ekspertiz Paketimiz” ile aracın motor mekanik anlamında tüm hata/sorunlarını öğrenmekle birlikte, paketimizin içeriğinde bulunan 3 ay 5000 km garanti hediyemiz ile garanti altına alıyoruz. Bu sayede araç alır/satarken tam detaylı bilgiye ulaşmanızı ve verdiğimiz garanti ile içinizin rahat etmesini sağlamayı hedefliyoruz.

Kaporta Boya Tespiti Nedir ? “Kaporta-Boya Tespiti” özelliğimiz ile aracınızın kaportasındaki tüm hataları, değişen parçaları ve boyalı/lokal boyalı parçaları tespit ederek, basılı ve dijital ortamda raporlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 TSE onaylı kurumsal bir firma olarak, alanında uzman teknisyenlerimiz, aracınızın kaporta-boya ve değişen parçalarını son teknoloji ölçüm cihazlarını ve son derece yüksek mesleki tecrübeleri kullanarak hatasız bir şekilde tespit etmektedir.

“Kaporta-Boya Tespiti” sırasında araçlarınızın; Parça parça yüksek teknoloji ölçüm cihazları ile mikron değerleri ölçülür ve gözle kontrolü sağlanır. Ardından parçaların tek tek değişen olup olmadığı kontrol edilir. Bu kontroller sırasında aracın parçaları üzerinde bir sök-tak işlemi var ise, parça cıvatalarından komple sökülüp geri takılmış ise tespit edilir ve parçanın orijinal olup olmadığı, boyalı veya işlemli olup olmadığı ile birlikte sök-tak bilgisi de verilir. Bu sayede aracın, kaporta boya aksamları hakkında çok detaylı bir bilgi sahip olmuş olursunuz.

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde, artık ikinci el araç alırken aklınızdaki tüm soru işaretlerini cevaplandırarak, alım satımlarınızda içinizin son derece rahat olmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.