Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi

Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi

Tur Assist 3 Ay 5000 Km Mekanik Garantisi Nedir ?

Oto Ekspertiz “Full Garantili Ekspertiz Paketi” içerisinde bulunan bu paket özelliğimiz ile aldığınız aracın tüm motor mekanik aksamlarındaki sorunları/hataları öğrenmekle birlikte, motor mekanik parçaları 3 ay boyunca 5000 km garanti altına almaktayız.

Aracınızın motor mekanik kontrolleri sırasında, tecrübeli uzman teknisyenlerimiz kaput üzerinden motorun üst kontrollerini sağlamaktadır. Ardından aracınızı lift yardımıyla kaldırarak motor mekanik ile alakalı tüm parçaların alt kontrollerini sağlamaktadır. Bu kontroller sırasında araç mootoruna ait olabilecek tüm yağ kaçaklarını, işlemli bölgeleri ve parçaların çalışır durumda olup olmadığını tespit ederek, raporlarımızda hem yazılı hem de sorun tespit edilen bölgelerin detaylı fotoğrafları çekilerek belirtilmektedir.

“Full Garantili Ekspertiz Paketimiz” ile aracın motor mekanik anlamında tüm hata/sorunlarını öğrenmekle birlikte, paketimizin içeriğinde bulunan 3 ay 5000 km garanti hediyemiz ile garanti altına alıyoruz. Bu sayede araç alır/satarken tam detaylı bilgiye ulaşmanızı ve verdiğimiz garanti ile içinizin rahat etmesini sağlamayı hedefliyoruz.