phone 0212 854 33 33

Kaporta Boya Tespit Garantisi

Kaporta Boya Tespit Garantisi

Kaporta Boya Tespit Garantisi Nedir ?

Sizler için özel olarak sunduğumuz “Full Garantili Ekspertiz Paketi” içerisinde yer alan, “Kaporta-Boya Tespit Garantisi” özelliğimiz ile aracınızın kaportasındaki tüm hataları, değişen parçaları ve boyalı/lokal boyalı parçaları tespit ederek, %100 doğruluk payı ile garanti altına almaktayız.

TSE onaylı kurumsal bir firma olarak, alanında uzman teknisyenlerimiz, aracınızın kaporta-boya ve değişen parçalarını son teknoloji ölçüm cihazlarını ve son derece yüksek mesleki tecrübeleri kullanarak hatasız bir şekilde tespit etmektedir.

“Kaporta-Boya Tespit Garantisi” kapsamındaki araçlarınızın; Parça parça yüksek teknoloji ölçüm cihazları ile mikron değerleri ölçülür ve gözle kontrolü sağlanır. Ardınan parçaların tek tek değişen olup olmadığı kontrol edilir. Bu kontroller sırasında aracın parçaları üzerinde bir sök-tak işlemi var ise, parça cıvatalarından komple sökülüp geri takılmış ise tespit edilir ve parçanın orjinal olup olmadığı, boyalı veya işlemli olup olmadığı ile birlikte sök-tak bilgisi de verilir. Bu sayede aracın, kaporta boya aksamları hakkında çok detaylı bir bilgi sahibi olmaktasınız.

Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız bu garanti paketi ile artık ikinci el araç alırken aklınızdaki tüm soru işaretlerini cevaplandırarak, alım satımlarınızda içinizin son derece rahat olmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.