Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Sahibinden.com

EFT Oto Ekspertiz sahibinden.com’un profesyonel iş ortağıdır. Kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatla alın.

Ekspertiz paketini sahibinden.com üzerinden satın aldığınızda kapsamlı hizmeti uygun fiyata almış olursunuz. Satın almış olduğunuz hizmete ait ekspertiz raporunu ilanınıza eklediğinizde, ilan detay sayfasında daha zengin içerik ve görünüm ile fark yaratırsınız.

İkinciyeni.com

EFT Oto Ekspertiz Türkiye’nin çeşitli noktalarında ikinciyeni.com’un ekspertiz ve araç teslim noktası olarak hizmet vermektedir. 

Anadolu Grubu şirketi olan Çelik Motor, ikinciyeni.com ile online olarak şeffaf bir şekilde araç alıp satmanızı sağlar. İşlemlerin tamamı profesyonel ekibimiz tarafından yönetildiği için kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmaz ve güvenle otomobil alım satım işlemi gerçekleştirebilir.

Arabam.com

EFT Oto Ekspertiz Türkiye’nin çeşitli noktalarında Arabam.com'un araç alım ve ekspertiz hizmetini vermektedir. 

Araç bilgilerinizi girip, Trink sat! fiyat teklifinizi aldıktan sonra “Ekspertiz Randevusu Alın” bağlantısına tıklayıp size en yakın ekspertiz merkezimizi ve uygun tarihi seçerek rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Oto.net

EFT Oto Ekspertiz Türkiye’nin çeşitli noktalarında oto.net'in ekpertiz hizmet noktası olarak hizmet vermektedir.

Arabamı nasıl satarım, arabam kaç para diye düşünmeyin. Ücretsiz ekspertiz sonrası, Oto.net güvencesi ile anında paranız hesabınızda.

Emin Otomotiv

İkinci El Araç almanın en kolay yolu Emin Otomotiv'den geçer! Peşinatsız, vade farksız araç sahibi olun! Emin Otomotiv'de sizler gibi araç ekspertizi konusunda EFT Oto Ekspertiz'e güveniyor.