Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

Sahibinden.com

EFT Oto Ekspertiz sahibinden.com’un profesyonel iş ortağıdır. Kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatla alın.

Ekspertiz paketini sahibinden.com üzerinden satın aldığınızda kapsamlı hizmeti uygun fiyata almış olursunuz. Satın almış olduğunuz hizmete ait ekspertiz raporunu ilanınıza eklediğinizde, ilan detay sayfasında daha zengin içerik ve görünüm ile fark yaratırsınız.

İkinciyeni.com

EFT Oto Ekspertiz Türkiye’nin çeşitli noktalarında ikinciyeni.com’un ekspertiz ve araç teslim noktası olarak hizmet vermektedir. 

Anadolu Grubu şirketi olan Çelik Motor, ikinciyeni.com ile online olarak şeffaf bir şekilde araç alıp satmanızı sağlar. İşlemlerin tamamı profesyonel ekibimiz tarafından yönetildiği için kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmaz ve güvenle otomobil alım satım işlemi gerçekleştirebilir.

Arabam.com

EFT Oto Ekspertiz Türkiye’nin çeşitli noktalarında Arabam.com'un araç alım ve ekspertiz hizmetini vermektedir. 

Araç bilgilerinizi girip, Trink sat! fiyat teklifinizi aldıktan sonra “Ekspertiz Randevusu Alın” bağlantısına tıklayıp size en yakın ekspertiz merkezimizi ve uygun tarihi seçerek rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Oto.net

EFT Oto Ekspertiz Türkiye’nin çeşitli noktalarında oto.net'in ekpertiz hizmet noktası olarak hizmet vermektedir.

Arabamı nasıl satarım, arabam kaç para diye düşünmeyin. Ücretsiz ekspertiz sonrası, Oto.net güvencesi ile anında paranız hesabınızda.

Emin Otomotiv

İkinci El Araç almanın en kolay yolu Emin Otomotiv'den geçer! Peşinatsız, vade farksız araç sahibi olun! Emin Otomotiv'de sizler gibi araç ekspertizi konusunda EFT Oto Ekspertiz'e güveniyor.