Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Bahçelievler Şube

İstanbul Bahçelievler Şube

İstanbul Bahçelievler Şube Hakkında

Bahçelievler Oto Ekspertiz

Bahçelievler Oto Ekspertiz, siz değerli müşterillerimizin ekspertiz ihtiyacını tamamıyla karşılayan, profesyonel kadrosu ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluştur. 2012 yılından bu yana ekspertiz sektöründe hizmet veren kaliteli ve tecrübeli firmamız bünyesindeki Bahçelievler Oto Ekspertiz istasyonundan alacağınız hizmetin tümü kalitemizin tescili altındadır.

 

Yapılan Oto Ekspertiz Garantili mi?

Bahçelievler Oto Ekspertiz şubemizde yapılan tüm kontroller TSE tarafından belirlenmiş olup, aracın her noktasını en ince ayrıntısına kadar sizler için kontrol sağlayarak raporlamaktayız. Bahçelievler araç ekspertiz istasyonumuzda yaptırdığınız ekspertiz sırasında, uzman teknisyen kadromuzun tecrübesi ve yüksek teknolojili ölçüm ve test cihazların bir araya gelmesiyle hata payını yok denecek kadar az seviyeye indirmekteyiz. Titizlikle kontrol ettiğimiz araçlarla alakalı, ekspertizden sonra yaşanacak problemler için Bahçelievler Oto Ekspertiz şubemizde sizlere hediye 1 ay 1000 km ve 3 ay 5000 km garanti hediyesi bulunan paketlerimiz de mevcuttur.

 

Araca Ne Tür Kontroller Sağlanıyor?

Aracınız Bahçelievler Oto Ekspertiz istasyonumuza geldiğinde sırasıyla ; 

  • Kaporta-Boya ve Değişen kontrolü
  • Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri
  • İç Dış kozmetik ekspertizi
  • Elektrik elektronik aksamların kontrolleri
  • Diagnostik OBD Beyin tarama testi
  • Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi
  • Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi

gibi kontrol noktaları detaylı bir şekilde ve titizlikle incelenerek gerekli testleri aracınız üzerinde uygulayarak raporlarımızda anlaşılabilir bir dilde belirtiyoruz.

Araçla alakalı aklınızdaki soruları cevaplandırmak için Bahçelievler Oto Ekspertiz şubemizdeki yetkili danışmanımız sizlere hem ekspertiz sırasında hem de ekspertizden sonra sunum sırasında yardımcı olmaktadırlar.

Bahçelievler Oto Ekspertiz istasyonuna nasıl ulaşım sağlayacağınızı öğrenmek için sitemizdeki “Şubeler” sekmesinden veya aşağıda bulunan “Şubeye Yol Tarifi Al” butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Ayrıca 7/24 detaylı bilgi ve randevu almak için 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Araç Ekspertizindeki tek adresiniz EFT Oto Ekspertiz Bahçelievler Şubesi..


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Hüseyin Pire
Telefon: 0 534 955 31 53
Adres: Çayçiçeği Sok. No:1 Metrobüs Durağı Gold Bilgisayar Arkası Bahçelievler/İstanbulbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.62

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.