Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Kadıköy Şube

İstanbul Kadıköy Şube

İstanbul Kadıköy Şube Hakkında

Kadıköy Oto Ekspertiz

Kadıköy Oto Ekspertiz şubemiz, siz değerli müşterilerimizin dilediği zaman ikinci el araç alım satımlarında ekspertiz yaptırabilmesi için haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ekspertiz sektörünün öncü firmalarından olan EFT Oto Ekspertiz 2012’den bu yana, sektörün güvenilir ve en çok tercih edilen ekspertiz firmasıdır.

Kadıköy araç ekspertiz istasyonumuzda alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde, en yüksek kalitede hizmet vermeye, sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyoruz. EFT Oto Ekpsertiz Kadıköy Şubesi olarak, hizmete başladığımız günden bu yana, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışarak çalışmaktayız. TSE tarafından onaylı ekspertiz raporunuzu Kadıköy Oto Ekspertiz şubemizden alabilirsiniz.

 

Ekspertiz Sırasında Hangi İşlemler Yapılıyor ?

Kadıköy Oto Ekspertiz şubemizde aracınız işleme alındığı andan itibaren titizlikle yapılan kontroller başlar. Aracınız işleme alındıktan sonra Kaporta Boya kontrolü için alanında uzman olan teknisyenlerimiz işlemlere başlar. Araç parçalarının boya kontrolünü, değişen kontrollerini, şasi-podye kontrollerini sağlar. Kadıköy Oto Ekspertiz şubemizdeki motor mekanik uzmanlarımız aracın kaput üzerinden fiziksel kontrollerini sağlar. Motorun fiziksek ve mekanik sorunlarını kontrol ederler. Daha sonra araç lifte kaldırılır ve motor mekanik alt kontrolleri başlar.

Mekanik alt kontrollerinde Kadıköy Oto Ekspertiz teknisyenlerimiz aracın alt kısmında ki tüm işlemleri, yağ kaçaklarını, fiziksek tüm kontrollerini yaparak belirlerler. Sonrasında aracın iç ve dış kozmetik ekspertizi sağlanır. Bu sırada araç iç ve dış aksamındaki aksesuarların, klimanın, döşemelerin, ön panelin durumları belirlenir ve çalışır durumda olup olmadığı kontrol edilir. Aracın bu işlemler sırasında Diagnostik OBD Beyin testi ile beyin arızaları taranır ve bir hata raporu listesi çıkartılır. Bu işlemler bittikten sonra geri kalan DYNO güç testi, Fren-Süspansiyon ve Yanal Kayma testleri araca uygulandıktan sonra ekspertiz raporunuz Kadıköy Oto Ekspertiz şubemizde tamamlanmış olur.

 

Araçtan Anlamanız Önemli Değil !

Araç alırken tedirgin olan müşterilerimizin kaygılarını çok iyi anladığımızdan ve kimse otomotiv konusunda bilgi sahibi olmak zorunda olmadığını belirtmek isteriz. Bu sebeple ekspertiz raporunuz tamamlandıktan sonra yetkili uzman arkadaşımız sizlere araç hakkındaki tüm bilgileri açıklayıcı ve net bir şekilde anlatacak. Araç hakkında bir bilginiz olmasa dahi, uzman danışmanımıza gönül rahatlığı ile sorularınızı sorabilirsiniz.


Kadıköy Oto Ekspertiz Şubesine Nasıl Ulaşabilirim ?

Kadıköy Oto Ekspertiz istasyonumuza ulaşmak için aşağıdaki yol tarifi al butonundan konumu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerindeki tüm şubelerimizin bilgilerine ve telefon numarasına “Şubeler” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Oto Ekspertiz ile ilgili randevu ve bilgi almak isterseniz 0212 854 33 33 no’lu Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Ayrıca konum bilgisinin direk telefonunuza SMS olarak gönderilmesini isteyebilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  SELAHATTIN DEMIRDELEN
Telefon: 0 537 558 76 57
Adres: F.Kerim Gökay Cd. İmam Ramiz Sk. No :37 / B Sahrayı Cedit Mezarlığı Yanı Kadıköy/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.90

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.