phone 0212 854 33 33

Yakın Şubeler
Şube Seçin
Lütfen ulaşmak istediğiniz şubeyi listeden seçin.
Bu Sayfada tüm şubelerimiz listeleniyor.

arrow_back İstanbul Seyrantepe Şube

İstanbul Seyrantepe Şube

İstanbul Seyrantepe Şube Hakkında

Seyrantepe Oto Ekspertiz

Seyrantepe oto ekspertiz şubemiz, Seyrantepe,Sarıyer,Maslak,Levent,Beşiktaş,Şişli çevresinde araç almak isteyenler için, ihtiyaç duyulan ekspertiz hizmetini profesyonel, tarafsız ve kaliteli vermek üzere haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Seyrantepe araç ekspertiz istasyonuna gelerek alacağınız ikinci el araç ile alakalı tüm detayları tek bir rapor üzerinde tam kapsamlı bir şekikde görebilecek ve araç hakkındaki tüm bilgilere sahip olacaksınız.


Aldığım Aracın Kusurlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Seyrantepe oto ekspertiz şubemize getirdiğiniz araçlar için TSE standartları tarafından belirlenmiş kontrol noktaları titizlikle ve detaylı bir şekilde incelenir. Aracın A’dan Z’ye tüm problemlerini raporlayarak siz değerli müşterilerimizi belki binlerce lira zarardan kurtarmış olabiliriz. Aracın kusurları, kaporta boya ve motor mekanik aksam dışında , iç dış tüm kozmetik ekspertizi dahil elektrik elektronik sistemleri ve beyin arızaları olarak kontrol ve tespit edilir. Açıklayıcı 14 sayfalık raporumuzun sizlere ekspertiz sonrası danışman arkadaşımız sunumunu yapar. Sizlerde gönül rahatlığı ile aracı alıp almayacağınıza karar verir, pazarlığınızı yapabilirsiniz.

 

Araç Büyük Bir Kaza Geçirmiş mi ? Öğrenebilir miyim?

Biz Seyrantepe oto ekspertiz olarak, aracınızın kaporta-boya kontrolleri sırasında Şasede düzeltme veya işlem varmı , podyeler orjinal ve sağlammı , tavanda bir değişen boya veya işlem olup olmadığının kontrollerini ayrıca titizlikle incelemekteyiz. Bunun yanı sıra, motor mekanik aksamda bulunan, kaza halinde oluşabilecek tüm sorunlarında kontrolünü sağlayarak sizinle paylaşmaktayız. Alacağınız araç büyük bir kaza geçirmiş ise bununla alakalı kaporta-boya ve motor mekanik kontrollerimiz sırasında kontrol ettiğimiz parçaların durumu sayesinde haberdar olabilirsiniz.

 

EFT Oto Ekspertiz Seyrantepe Şubesine Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim ?

Seyrantepe araç ekspertiz istasyonumuza aşağıdaki linkler ve butonlar yardımıyla konum kullanarak gelebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden veya 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızı arayarak çok hızlı canlı destek alabilir , randevu oluşturabilir veya telefonunuza konum isteyebilirsiniz.

Seyrantepe Oto Ekspertizi Tercih Etmenin Ayrıcalığını Yaşayın !


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Burak Acar
Telefon: 0212 988 02 15
Adres: Huzur Mah. Fatih Cd. 133/A, 34396 Sarıyer/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.50

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.


Oto Ekspertiz Çalışma Saatlerimiz

Haftanın tüm günleri açık olan şubemizin çalışma saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Gün Durum Açılış Kapanış
PazartesiAçık08:3019:00
SalıAçık08:3019:00
ÇarşambaAçık08:3019:00
PerşembeAçık08:3019:00
CumaAçık08:3019:00
CumartesiAçık09:3018:00
PazarAçık09:3018:00
Tüm şubelerimiz "Pazar" günleride "açıktır" fakat o güne özel kapalı olabilecek şubemiz "Çağrı Merkezimiz" tarafından size bildirilir!