Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Büyükçekmece Şube

İstanbul Büyükçekmece Şube

İstanbul Büyükçekmece Şube Hakkında

Büyükçekmece Oto Ekspertiz

Büyükçekmece Oto Ekspertiz siz değerli araç alıcıları için profesyonel ve tarafsız bir ekspertiz raporu hazırlayan, araç alırken ve satarken aklınızda kalan soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlayan bir ekspertiz firmasıdır. Büyükçekmece’de araç ekspertizi yaptırmak istediğinizde, tavsiye edilen ilk nokta olan EFT Oto Ekspertiz Büyükçekmece şubesidir. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile araçlarınızın detaylı ve profesyonel kontrollerini yüksek teknoloji ölçüm ve test cihazları kullanarak sağlamaktadır. Araç alırken gönlünüzün rahat olmasını sağlamak, araç ile birlikte oluşabilecek maddi zarar kaygısından kurtlmak için Büyükçekmece Oto Ekspertiz şubemize davetlisiniz.

Araç Alırken Ekspertiz Yaptırmak Önemli mi?

Günümüzde ikinci el araç alım satımlarında, değer kaybı yaşama kaygısı ile birlikte artan “Kusurları Gizleme” ve “Ayıplı Mal Satışı” gibi bir nevi dolandırıcılık olan satışların artmasıyla birlikte ikinci el araç alımlarında alıcılar tedirginlik yaşamaktadır. Bu şüphenin önüne geçmek için profesyonel bir ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Bu hizmeti Büyükçekmece Oto Ekspertiz şubemizden alarak, aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Almak istediğiniz aracın A’dan Z’ye kontrollerini sağlatarak, tüm detaylarını öğrenmiş bir şekilde almanızı sağlamak bizim başlıca hedefimizdir.

Yapılan Ekspertiz Tüm TSE Standartlarına Uygun mu?

Büyükçekmece Oto Ekspertiz şubemiz TSE Tarafından tüm yeterlilik testlerinden geçmiş olup, gerekli tüm izin ve sertifikalara sahiptir. Şubedeki cihazlar ve standartların dışında, teknisyen kadromuzun tümü, TSE tarafından verilen yeterlilik belgesi ile çalışmaktadırlar. Alanlarında sürekli kendilerini geliştirerek, uzman kadromuz kalitesini daha da arttırmak için sürekli yeniliklere açık bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.

Büyükçekmece Oto Ekspertiz Şubesine Nasıl Ulaşırım ?

İnternet sitemiz üzerinden tüm şubeler gibi Büyükçekmece Oto Ekspertiz şubemizin konumuna ve yol tarifine tek tık ile ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki butonlar yardımıyla, konumu görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Fiyatlandırma, randevu ve detaylı bilgi için web sitemizden yararlanabileceğiniz gibi; 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri hattımızdan da anında 7/24 destek alabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Alperen Kara
Telefon: 0 534 798 97 82
Adres: Mimarsinan Mahallesi E5 Yanyol No:44 Büyükçekmece / İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.87

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.