phone 0212 854 33 33

Yakın Şubeler
Şube Seçin
Lütfen ulaşmak istediğiniz şubeyi listeden seçin.
Bu Sayfada tüm şubelerimiz listeleniyor.

arrow_back İstanbul Ümraniye Şube

İstanbul Ümraniye Şube

İstanbul Ümraniye Şube Hakkında

Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye oto ekspertiz “Anadolu Yakasında” haftanın 7 günü kaliteli ekspertiz hizmeti veren bir ekspertiz şubemizdir. Son zamanlarda artan otomotiv alım-satımı ile, ekspertiz ihtiyacı her geçen gün daha da artmakta.İkinci el araç alırken veya satarken ekspertiz yaptırmak, zarara uğramamanız adına çok önemlidir. Bir araç almadan önce yaptıracağınız ekspertiz sayesinde, almak üzere olduğunuz araç ile ilgili geçmiş akıbetine ve tüm detaylı bilgilerine sahip olabilirsiniz. Aracın motor-mekanik, kaporta-boya, elektrik-elektronik kontrolleri gibi önemli ve kritik noktaların kontrolü, kusur ve hataların tespiti, ikinci el araç alımlarında siz değerli müşterilerimizi yüksek meblağdaki maddi kayıptan kurtarabilir.

EFT Oto Ekspertiz Ümraniye Şubesi olarak, aracınızın tüm önem taşıyan tüm noktalarında detaylı bir kontrol sağlamaktayız. Tüm TSE standartlarına uygun olarak ayrıca TSE tarafından tüm yeterlilik belgeleri ve sertifikalarına sahip , tecrübeli uzman teknisyen kadromuz ve uluslararası düzeyde kabul görmüş son teknoloji test ve ölçüm cihazlarımız sayesinde alacağınız ikinci el araçların ekspertizini en detaylı, tarafsz ve profesyonel bir şekilde kontrol eden ve yapan, ekspertiz sektörü içerisinde en kurumsal hizmet veren, sektöründe öncü firmamız, 2012 yılından bu güne sizlerin güvenini kazanmayı amaçlamış olmakla birlikte, araç alırken aklınızdaki tüm soruları, alacağınız araçla alakalı tüm arıza tespitlerini, iyi ve kötü durumda olan aksamlarını sizlere raporlayarak, araç alırken içinizin rahat olmasını sağlamaktayız. Araç almadan önce mutalaka Ümraniye Oto Ekspertize Uğrayın !

EFT Oto Ekspertiz Ümraniye Şubemiz, en çok tercih ve tavsiye edilen ekspertiz firması olmayı başarmıştır.

Ekspertiz doğası gereği, tamamen tarafsız ve detaylı yapılması gerekmektedir. Ekspertiz şubesi tercih ederken, mutlaka TSE Yeterlilik belgesi ne sahip olan, kurumsal düzeyde yer edinmiş güvenilir bir ekspertiz firması seçilmelidir. EFT Oto Ekspertiz olarak, bugüne kadar işini en profesyonel,tarafsız ve detaylı yapan bir ekspertiz firmasıyız. İstanbul’da ve diğer birçok ilde, araç alacak kişilerin en fazla tercih ettiği ekspertiz firmasıyız.

Tüm şubelerimizde Uluslararası kabul görmüş olan son teknoloji test ve ölçüm cihazlarımız ile her araca uygun olarak, gerekli tüm testleri ve ölçümleri yapmakta ve TSE Tarafından gerekli yeterlilik belgelerini almış olan uzman teknisyenlerimizin tecrübeleri ile birleştirerek, en az 14-15 sayfadan oluşan bir rapor hazırlamaktayız.

 

Aracınızın ;

- Kaporta - Boya Kontrolleri

- Motor – Mekanik Fiziksel Kontrolleri

- Elektrik – Elektronik Aksam Kontrolleri

- Diagnostik Beyin Tarama Testleri

- Aracın İç ve Dış Kozmetik Ekspertizi

- Dinamometre (DYNO) Güç Testi

- Fren , Süspansiyon ve Yanal Kayma Testi

 

Gibi tüm incelemeleri yaparak sizlere tam detaylı bir ekspertiz raporu hazırlıyoruz.

Sizler şubelerimizde çayınızı, içerken, bizler de siz misafirlerimizin içi rahat bir şekilde araç alması için, detaylı bir şekilde ekspertiz kontrollerimizi sağlıyoruz.


Ümraniye ilçesinde “En Kaliteli ve Profesyonel” hizmet vizyonuna sahip olan EFT Oto Ekspertiz Ümraniye şubesine ulaşmak için, internet sitemizden online randevu alarak ya da 0(212) 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri hattımızdan, müsait olduğunuz ve dilediğiniz gün ve saat için 7 gün 24 Saat kesintisiz bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Salim Yılmaz
Telefon: 0216 988 03 99
Adres: Çakmak Mah. Alemdağ Caddesi No: 516/A-B Ümraniye/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.78

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.


Oto Ekspertiz Çalışma Saatlerimiz

Haftanın tüm günleri açık olan şubemizin çalışma saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Gün Durum Açılış Kapanış
PazartesiAçık08:3019:00
SalıAçık08:3019:00
ÇarşambaAçık08:3019:00
PerşembeAçık08:3019:00
CumaAçık08:3019:00
CumartesiAçık09:3018:00
PazarAçık09:3018:00
Tüm şubelerimiz "Pazar" günleride "açıktır" fakat o güne özel kapalı olabilecek şubemiz "Çağrı Merkezimiz" tarafından size bildirilir!Büyükçekmece Oto Ekspertiz Beylikdüzü Oto Ekspertiz Avcılar Oto Ekspertiz Küçükçekmece Oto Ekspertiz Bahçelievler Oto Ekspertiz Bayrampaşa Oto Ekspertiz Seyrantepe Oto Ekspertiz Ataşehir Oto Ekspertiz Kadıköy Oto Ekspertiz Üsküdar Oto Ekspertiz Ümraniye Oto Ekspertiz Pendik Oto Ekspertiz Maltepe Oto Ekspertiz