Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi

İstanbul Ümraniye Şube

İstanbul Ümraniye Şube

İstanbul Ümraniye Şube Hakkında

Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz Anadolu Yakası'nda haftanın 7 günü kaliteli ekspertiz hizmeti veren bir ekspertiz şubemizdir. Son zamanlarda artan otomotiv alım-satımı ile, ekspertiz ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır. İkinci el araç alırken veya satarken ekspertiz yaptırmak, zarara uğramamanız adına çok önemlidir. Bir araç almadan önce yaptıracağınız ekspertiz sayesinde, almak üzere olduğunuz araç ile ilgili geçmiş akıbetine ve tüm detaylı bilgilerine sahip olabilirsiniz. Aracın motor-mekanik, kaporta-boya, elektrik-elektronik kontrolleri gibi önemli ve kritik noktaların kontrolü, kusur ve hataların tespiti, ikinci el araç alımlarında siz değerli müşterilerimizi yüksek meblağdaki maddi kayıptan kurtarabilir.

EFT Oto Ekspertiz Ümraniye Şubesi olarak, aracınızın tüm önem taşıyan tüm noktalarında detaylı bir kontrol sağlamaktayız. Tüm TSE standartlarına uygun olarak ayrıca TSE tarafından tüm yeterlilik belgeleri ve sertifikalarına sahip , tecrübeli uzman teknisyen kadromuz ve uluslararası düzeyde kabul görmüş son teknoloji test ve ölçüm cihazlarımız sayesinde alacağınız ikinci el araçların ekspertizini en detaylı, tarafsız ve profesyonel bir şekilde kontrol eden, ekspertiz sektörü içerisinde en kurumsal hizmet veren, sektöründe öncü firmamız, 2012 yılından bugüne sizlerin güvenini kazanmayı amaçlamış olmakla birlikte, araç alırken aklınızdaki tüm soruları, alacağınız araçla alakalı tüm arıza tespitlerini, iyi ve kötü durumda olan aksamlarını sizlere raporlayarak, araç alırken içinizin rahat olmasını sağlamaktayız. Araç almadan önce mutlaka Ümraniye Oto Ekspertize uğrayın.

EFT Oto Ekspertiz Ümraniye Şubemiz, en çok tercih ve tavsiye edilen ekspertiz firması olmayı başarmıştır.

Ekspertiz doğası gereği, tamamen tarafsız ve detaylı yapılması gerekmektedir. Ekspertiz şubesi tercih ederken, mutlaka TSE Yeterlilik belgesi ne sahip olan, kurumsal düzeyde yer edinmiş güvenilir bir ekspertiz firması seçilmelidir. EFT Oto Ekspertiz olarak, bugüne kadar işini en profesyonel, tarafsız ve detaylı yapan bir ekspertiz firmasıyız. İstanbul’da ve diğer birçok ilde, araç alacak kişilerin en fazla tercih ettiği ekspertiz firmasıyız.

Tüm şubelerimizde uluslararası kabul görmüş olan son teknoloji test ve ölçüm cihazlarımız ile her araca uygun olarak, gerekli tüm testleri ve ölçümleri yapmakta ve TSE Tarafından gerekli yeterlilik belgelerini almış olan uzman teknisyenlerimizin tecrübeleri ile birleştirerek  bir rapor hazırlamaktayız.

 

Aracınızın ;

- Kaporta - Boya Kontrolleri

- Motor – Mekanik Fiziksel Kontrolleri

- Elektrik – Elektronik Aksam Kontrolleri

- Diagnostik Beyin Tarama Testleri

- Aracın İç ve Dış Kozmetik Ekspertizi

- Dinamometre (DYNO) Güç Testi

- Fren , Süspansiyon ve Yanal Kayma Testi

 

gibi tüm incelemeleri yaparak sizlere tam detaylı bir ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Sizler şubelerimizde çayınızı içerken bizler de siz misafirlerimizin içi rahat bir şekilde araç alması için detaylı bir şekilde ekspertiz kontrollerimizi sağlıyoruz.


Ümraniye ilçesinde “En Kaliteli ve Profesyonel” hizmet vizyonuna sahip olan EFT Oto Ekspertiz Ümraniye şubesine ulaşmak için, internet sitemizden online randevu alarak ya da 0(212) 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri hattımızdan 7 gün 24 saat kesintisiz bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Salim Yılmaz
Telefon: 0 545 348 03 83
Adres: Çakmak Mah. Alemdağ Caddesi No: 516/A-B Ümraniye/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.78

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.