Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Üsküdar Şube

İstanbul Üsküdar Şube

İstanbul Üsküdar Şube Hakkında

Üsküdar Oto Ekspertiz

Üsküdar Oto Ekspertiz şubemiz, Üsküdar ve çevresinde yüksek kaliteli ekspertiz hizmetini vererek, ikinci el araç alacakların ve ekspertiz yaptırmak isteyen kişilerin ilk tercih ettiği nokta olmaya devam etmektedir. Sizlere çok uzun senelerdir yüksek kalitesini dahada arttırarak hizmet vermekte olan Üsküdar Oto Ekspertiz şubesi, yeniliklere sürekli açık, son teknoloji cihazları ve alanında uzman kaliteli teknisyen kadrosu ile Üsküdar'da haftanın yedi günü hizmetinizdedir.


Risk Almadan Araç Almanın Yolu Üsküdar Oto Ekspertiz !

Üsküdar Oto Ekspertiz olarak yüksek kalitemizi tüm ekspertiz sektörüne kanıtlamış olmakla birlikte, sağladığımız yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde ekspertiz sektöründe lider duruma gelmiş bulunmaktayız. EFT Oto Ekspertiz Üsküdar şubesi, gerekli tüm TSE standartlarını karşılamış ve son teknoloji cihazları kullanarak, alınabilecek en güvenilir sonuçları sizlere raporlamaktadır. Kalitemizin farkını Üsküdar Oto Ekspertiz şubemize girdiğiniz anda yaşamaya başlayacaksınız.

 

Araçta Neler Kontrol Ediliyor?

Üsküdar Oto Ekspertiz istasyonumuzda ikinci el araçlarınız için 100’den fazla kontrol, test ve ölçüm yapılmaktadır. Yapılan tüm kontroller ve ölçüm cihazları TSE standartları tarafından onay almış ve profesyonel hizmete uygundur.

İkinci el aracınız şubemizde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından Kaporta-Boya değişen tespiti yapılarak ile işleme başlar. Daha sonra Motor-mekanik alanında uzman teknisyenler aracın motor ve mekanik aksamdaki fiziksel kontrollerini sağlar. Araca hem kaput üzerinden hem de lifte kaldırılarak alttan kontroller sağlanır. Araca ait fiziksel olarak tüm aksamlar kontrol edilerek hatalar/sorunlar rapora işlenir.

Aracın hem içinde hem de dışında kozmetik ve elektronik ekspertiz kontrolleri sağlanır. Bu sırada alanında uzman teknisyen arkadaşlarımız Üsküdar Oto Ekspertiz şubemizde bulunan her marka araca uyumlu Diagnostik beyin tarama testini gerçekleştirerek araca ait beyin arızalarını tespit eder. Bu işlem sonlandıktan sonra araca sırasıyla önce Fren-Süspansiyon ve yanal kayma testleri uygulanır. Bu test sonucunda araç son olarak Dinamometre (DYNO) güç ve performans testine tabii tutulur. Son kontroller tamamlandıktan hemen sonra aracın ekspertiz raporu sunum için hazır hale gelir. Raporunuz ile alakalı tüm tespitleri şubedeki yetkili uzman arkadaşımız alıcıya ve satıcıya açıklayıcı ve detaylı bir şekilde sunmaktadır. Aklınıza takılan ne kadar soru varsa Üsküdar Oto Ekspertiz şubemizdeki yetkili uzman arkadaşlarımıza veya ekspertiz yapan ustalarımıza sorarak giderebilirsiniz.

Kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet almanın tadını Üsküdar Oto Ekspertiz şubemizde çıkartın.

Üsküdar Oto Ekspertiz şubemizin konumuna aşağıda bulunan butonlardan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilir hızlı ve anında destek alabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Hamza Ünlü
Telefon: 0 545 344 70 59
Adres: Mahir İz Caddesi No:51 Altunizade, Üsküdar/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4,69

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.