Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Pendik Şube

İstanbul Pendik Şube

İstanbul Pendik Şube Hakkında

Pendik Oto Ekspertiz

Pendik Oto Ekspertiz şubemiz, uzun yıllardır sizlere kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu Pendik Oto Ekspertiz şubemiz, sizlere haftanın 7 günü hizmet vermektedir. TSE gerekliliklerinin tümünü yerine getiren ve gerekli tüm serfitikalara sahip olan Pendik Oto Ekspertiz ikinci el araç alım satımlarınızda sizinle birebir ilgilenerek ikinci el araç satınalırken, yaşadığınız tedirginliği ortadan kaldırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Risk almadan araç almak için Pendik Oto Ekspertiz şubemize davetlisiniz.

Ekspertiz Raporunuzun Noterde Geçerliliği Var Mı ?

Pendik Oto Ekspertiz olarak, bizde yaptırdığınız tüm ekspertiz işlemlerinde alacağınız rapor, kaşeli ve imzalı olarak teslim edilir. TSE yeterlilik serfitikalarına ve belgelerine sahip olan Pendik Oto Ekspertiz şubemizin yapmış olduğu ekspertiz raporları tüm noterlerde geçerliliği olan bir belgedir. TSE Hizmet ve Yeterlilik numarası her raporun üzerinde yazmaktadır.

Alacağım Aracın Motoru Ne Durumda ?

Pendik Oto Ekspertiz şubemizde yapılan kontroller sırasında aracın motor mekanik olarak tüm fiziksel kontrolü sağlanmaktadır. Pendik Oto Ekspertiz istasyonumuzda yüksek teknolojili ölçüm ve test cihazlarının bulunmasının yanı sıra, ekspertiz ve otomativ sektöründe yüksek tecrübeli ve alanlarında uzman teknisyenlerimiz sayesinde araçla alakalı tüm motor mekanik sorunların tespitini en ince detayına kadar yapmaktayız. Motor-mekaniğe ait, turbo, şanzıman, yağ, karbon kaçağı, yağ kaçakları ön ve arka takımlar gibi daha birçok alan detaylı bir şekilde komple kontrol edilir. Eğer araçta mekanik anlamda bir problem varsa bu size maddde madde belirtilir.

Pendik Oto Ekspertize Nasıl Ulaşırım?

Pendik Oto Ekspertiz şubemize ulaşmak için aşağıdaki butondan yol tarifi alabilir, 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetlerimizden randevu ve bilgi alabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Bilal Cesur
Telefon: 0 534 798 96 78
Adres: Bahçelievler Mah. D100 Bulvarı No:52 Pendik/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4,67

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.