Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Beylikdüzü Şube

İstanbul Beylikdüzü Şube

İstanbul Beylikdüzü Şube Hakkında

Beylikdüzü Oto Ekspertiz

Beylikdüzü Oto Ekspertiz, Beylikdüzü, Hadımköy, Beykent, Marmara Park AVM, Autopia Galericiler Sitesi çevresindeki ekspertiz ihtiyacınıza yönelik tam kapsamlı hizmeti vermekte olup, profesyonel ve tarafsız ekspertiz yaptırmak isteyen araç alıcılarının ilk tercihi olma başarısını kazanmıştır.

Beylükdüzü Oto Ekspertiz şubemiz, haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir. Kullanılan son teknoloji ölçüm ve tespit cihazları ile aldığınız hizmetin kalitesini zirvede tutmayı hedeflemektedir. Klasikleşmiş ekspertiz anlayışının üstüne çıkmış olan EFT Oto Ekspertiz Beylikdüzü şubemiz, her anlamda sizler için yeterli ve detaylı ekspertiz hizmetini sağlamak için hazır bulunmaktadır.


Araç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alacağınız aracın, öncelikle tüm geçmişini satıcı kişiden, birinci ağızdan öğrenmeniz önemli bir noktadır. Daha araçla alakalı belirtilen durumların doğrulanabilmesi için profesyonel ve kaliteli bir ekspertiz raporuna ihtiyacınız olacaktır. Beylikdüzü Oto Ekspertiz şubemizden alacağınız ekspertiz raporu, tam kapsamlı ve detaylı bir ekspertiz raporu olacaktır. Bu sayede aracın değişen ve boyalı parçaları ve motor mekanik aksamdaki problemlerini de öğrenmiş olarak aracı alıp almamaya karar vereceksiniz. Beylikdüzü araç ekspertizi için merkezi bir konumda olan EFT Oto Ekpsertiz Beylikdüzü şubemize davetlisiniz.
 

Ekspertiz Raporları Noterde Geçerli mi ?

EFT Oto Ekspertiz Beylikdüzü Şubemizden alacağınız ekspertiz raporu, tüm EFT şubelerinde olduğu gibi TSE onaylı bir rapordur. Tüm noterlerde geçerliliği vardır. Beylikdüzü Oto Ekspertiz raporlarının tümünde TSE yetki numarası bulunmaktadır ve raporlar kaşeli ve ıslak imzalı sizlere teslim edilmektedir.

Beylikdüzü ve çevresinde yoğun şekilde yaşanan araç alım satım trafiğinden dolayı ortaya çıkan ekspertiz ihtiyacı Beylikdüzü Oto Ekspertiz şubemiz tarafından kolaylıkla ve profesyonelce sağlanabilmektedir. Şubelerimizde müşteri bekleme salonunda danışmanlarımız sizlerle ilgilenirken, aracınız ekspertiz edilir. Ekspertiz kontrollerini beklerken her şubemizde olduğu gibi Beylikdüzü Oto Ekspertiz şubemizde de sizler için bulunan ikramlarımız vardır. Kısacası sizler çayınızı yudumlarken, bizler gönül rahatlığı ile araç alabilmeniz için, ekspertiz yaptırdığınız aracı Beylikdüzü Oto Ekspertiz olarak inceliyor, kontrol ediyor ve raporluyoruz. Sizde araç alım satımlarında risk almadan, kendiniz için doğru aracı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Beylikdüzü Oto Ekspertiz şubemize ait konum bilgisi ve yol tarifi aşağıda bulunmaktadır.

Randevu ve detaylı bilgi almak için 0212 854 33 33 nolu müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Oğuzhan Bakır
Telefon: 0 531 283 39 17
Adres: Gökevler Mah. 2312 Sok. İkiz Konaklar Sitesi No: 22 Beylikdüzü/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.70

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.