phone 0212 854 33 33

Yakın Şubeler
Şube Seçin
Lütfen ulaşmak istediğiniz şubeyi listeden seçin.
Bu Sayfada tüm şubelerimiz listeleniyor.

arrow_back İstanbul Sultanbeyli Bayi

İstanbul Sultanbeyli Bayi

İstanbul Sultanbeyli Bayi Hakkında

Sultanbeyli Oto Ekspertiz

Sultanbeyli oto ekspertiz , Sultanbeyli, Çekmeköy, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sancaktepe, çevresindeki ekspertiz ihtiyacınız için en detaylı hizmeti vermekte olup, tamamen profesyonel ve tarafsız bir ekspertiz yaptırmak isteyen tüm araç alıcılarının ilk tercihi olma başarısına ulaşmıştır.

Sultanbeyli oto ekspertiz şubemiz, kullanılan son teknoloji ile donatılmış ölçüm ve test cihazlarıyla aldığınız hizmetin kalitesini en üstte tutmayı hedeflemektedir. Standartlaşmış ekspertiz anlayışının üzerine çıkmış olan EFT Oto Ekspertiz Sultanbeyli şubemiz, her anlamda sizler için güven verici ve tarafsız ekspertiz hizmetini sağlamak için hizmetinizdedir.

Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir ?

Alacağınız aracın, öncelikle geçmiş tüm akıbetini araç satıcısından öğrenmeniz önemlidir. Araçla alakalı belirtilen değişen boya vs. gibi noktaların doğruluk kazanması için profesyonel ve kaliteli bir ekspertiz raporlamasına ihtiyaç duyacaksınızdır. Sultanbeyli Oto Ekspertiz istasyonumuzdan alacağınız ekspertiz raporu, tam detaylı ve profesyonel bir ekspertiz raporu olacaktır. Bu rapor sayesinde aracınızın değişen/boyalı parçaları ve motor mekanik aksamdaki tüm fiziksel problemlerini de öğrenmiş olacak şekilde aracı alıp almama konusunda daha rahay karar vereceksiniz. Sultanbeyli araç ekspertizi için merkezi bir konumda olan EFT Oto Ekpsertiz Sultanbeyli şubemize bekliyoruz !

Ekspertiz Raporlarının Noterlerde Geçerliliği Var mı ?

EFT Oto Ekspertiz Sultanbeyli Şubemizden alacağınız kapsamlı ekspertiz raporunuz, tüm EFT oto ekspertiz şubelerinde olduğu üzere “TSE Onaylı” bir rapordur. Türkiye’deki tüm noterlerde geçerliliği bulunmaktadır. Sultanbeyli oto ekspertiz raporlarının tümünde TSE yetki numarası raporun en altında bulunmaktadır ve raporlarınız firmamız tarafından kaşeli ve imzalı sizlere teslim edilmektedir.

Sultanbeyli, Pendik, Sancaktepe ve çevresinde yoğun şekilde süren araç alım satım yoğunluğundan dolayı ortaya çıkan ekspertiz ihtiyacını Sultanbeyli oto ekspertiz şubemiz tarafından güvenilir ve profesyonel bir şekilde giderebilmekteyiz. Şubelerimizde müşteri bekleme salonunda danışmanlarımız sizlerle ilgilenirken, aracınızın ekspertizi yapılır. Ekspertiz kontrollerinin tamamlanmasını beklerken her şubemizde de olduğu gibi Sultanbeyli Oto Ekspertiz şubemizde de sizler için bulunan müşteri ikramlarımız vardır. Özetle sizler çayınızı içerken, bizler içiniz rahat bir şekilde araç alabilmeniz için, ekspertiz yaptırdığınız ikinci el aracı Sultanbeyli oto ekspertiz olarak inceliyor,kontrol ediyor ve detaylı bir şekilde raporluyoruz. Sizlerde araç alırken risk almadan, kendiniz için doğru aracı bulmuş oluyorsunuz.

Sultanbeyli oto ekspertiz şubemize ait konum bilgisi ve yol tarifi aşağıda bulunmaktadır.

Randevu ve detaylı bilgi almak için 0212 854 33 33 nolu müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, ekspertiz yaptırmak için bilgi ve randevu alabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Mustafa Öztürk
Telefon: 0 212 854 33 33
Adres: Turgut Reis Mahallesi, Fatih Bulvarı, Sinem Sk. No: 396, 34930 Sultanbeyli/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.


Oto Ekspertiz Çalışma Saatlerimiz

Haftanın tüm günleri açık olan şubemizin çalışma saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Gün Durum Açılış Kapanış
PazartesiAçık08:3019:00
SalıAçık08:3019:00
ÇarşambaAçık08:3019:00
PerşembeAçık08:3019:00
CumaAçık08:3019:00
CumartesiAçık09:3018:00
PazarKapalı09:3018:00
Tüm şubelerimiz "Pazar" günleride "açıktır" fakat o güne özel kapalı olabilecek şubemiz "Çağrı Merkezimiz" tarafından size bildirilir!Büyükçekmece Oto Ekspertiz Beylikdüzü Oto Ekspertiz Avcılar Oto Ekspertiz Küçükçekmece Oto Ekspertiz Bahçelievler Oto Ekspertiz Bayrampaşa Oto Ekspertiz Seyrantepe Oto Ekspertiz Ataşehir Oto Ekspertiz Kadıköy Oto Ekspertiz Üsküdar Oto Ekspertiz Ümraniye Oto Ekspertiz Pendik Oto Ekspertiz Maltepe Oto Ekspertiz