Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

arrow_back Yalova Oto Ekspertiz

Yalova Oto Ekspertiz

Yalova Oto Ekspertiz Hakkında

Yalova Bayi

Yalova Oto Ekspertiz bayimiz sizlerin gönül rahatlığı ile ekspertiz yaptırabilmesi için, haftanın yedi günü hizmetine devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı güven ile tercih edilen ilk adreslerden biri olan Yalova Oto Ekspertiz bayisi, Yalova ve çevresinde ikinci el araç alacakların ilk tercihi olmaktadır.

Yalova Oto Ekspertiz bayimizde, alacağınız araçla alakalı tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Kaporta boya ve değişen, motor mekanik ve elektronik aksamlar, aracın iç ve dış kozmetik durumu ve daha bir çok bilgi raporunuzda işlenmiş bir şekilde sizlere iletilmektedir.

 

Yalova Oto Ekspertiz’de Araçlar Nasıl İncelenir ?

Yalova Oto Ekspertiz bayimizde araçların detaylı kontrolleri sağlanırken sizlerde müşteri bekleme salonlarımızda çayınızı yudumlayabilirsiniz. O sırada alanında uzman teknisyenlerimiz

Aracınızın ;

  • Motor ve mekanik aksamlarını

  • Kaporta, boya ve değişen tespitini

  • Aracın iç ve dış kozmetik durumu

  • Elektrik ve elektronik aksamlarını

  • Diagnostik beyin tarama testini

  • Fren Süspansiyon ve yanal kayma testini

  • Dyno Güç testini

Yapmakta olup tüm kontrolleri titizlikle ve en ince ayrıntısına kadar kendilerine araç alırmışcasına kontrol etmektedirler. Yalova Oto Ekspertiz bayimiz tarafından yapılan inceleme ve tespitlerin sonucunda sizlere bir rapor oluşturulur. Danışman arkadaşlarımız size raporun detaylı açıklaması ile birlikte sunumu yapmaktadırlar.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Osman Özyanık
Telefon: 0 212 854 33 33
Adres: Bayraktepe Mah. Yalova Bursa yolu cad. No:24 Merkez/Yalova

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.