phone 0212 854 33 33

Yakın Şubeler
Şube Seçin
Lütfen ulaşmak istediğiniz şubeyi listeden seçin.
Bu Sayfada tüm şubelerimiz listeleniyor.

arrow_back Yalova Oto Ekspertiz

Yalova Oto Ekspertiz

Yalova Oto Ekspertiz Hakkında

Yalova Oto Ekspertiz

Yalova oto ekspertiz şubemiz sizlerin gönül rahatlığı ile ekspertiz yaptırabilmesi için, haftanın 7 günü hizmetine devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı güven ile tercih edilen ilk adreslerden biri olan Yalova Oto Ekspertiz şubesi, Yalova ve çevresinde ikinci el araç alacakların ilk tercihi olmaktadır.

Yalova oto ekspertiz şubemizde, alacağınız araçla alakalı tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Kaporta boya ve değişen, motor mekanik ve elektronik aksamlar , aracın iç ve dış kozmetik durumu ve daha bir çok bilgi raporunuzda işlenmiş bir şekilde sizlere iletilmektedir.

 

Yalova Oto Ekspertiz’de Araçlar Nasıl İncelenir ?

Yalova oto ekspertiz şubelerimizde araçların detaylı kontrolleri sağlanırken sizlerde müşteri bekleme salonlarımızda çayınızı yudumlayabilirsiniz. O sırada alanında uzman teknisyenlerimiz

Aracınızın ;

  • Motor ve mekanik aksamlarını

  • Kaporta, boya ve değişen tespitini

  • Aracın iç ve dış kozmetik durumu

  • Elektrik ve elektronik aksamlarını

  • Diagnostik beyin tarama testini

  • Fren Süspansiyon ve yanal kayma testini

  • Dyno Güç testini

Yapmakta olup tüm kontrolleri titizlikle ve en ince ayrıntısına kadar kendilerine araç alırmışcasına kontrol etmektedirler. Yalova oto ekspertiz şubemiz tarafından yapılan inceleme ve tespitlerin sonucunda sizlere ortalama 13-14 sayfadan oluşan bir rapor oluşturarak danışman arkadaşlarımız size raporun detaylı açıklaması ile birlikte sunumu yapmaktadırlar.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Osman Özyanık
Telefon: 0 212 854 33 33
Adres: Bayraktepe Mah. Yalova Bursa yolu cad. No:24 Merkez/Yalova

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.


Oto Ekspertiz Çalışma Saatlerimiz

Haftanın tüm günleri açık olan şubemizin çalışma saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Gün Durum Açılış Kapanış
PazartesiAçık08:3019:00
SalıAçık08:3019:00
ÇarşambaAçık08:3019:00
PerşembeAçık08:3019:00
CumaAçık08:3019:00
CumartesiAçık09:3018:00
PazarAçık09:3018:00
Tüm şubelerimiz "Pazar" günleride "açıktır" fakat o güne özel kapalı olabilecek şubemiz "Çağrı Merkezimiz" tarafından size bildirilir!Büyükçekmece Oto Ekspertiz Beylikdüzü Oto Ekspertiz Avcılar Oto Ekspertiz Küçükçekmece Oto Ekspertiz Bahçelievler Oto Ekspertiz Bayrampaşa Oto Ekspertiz Seyrantepe Oto Ekspertiz Ataşehir Oto Ekspertiz Kadıköy Oto Ekspertiz Üsküdar Oto Ekspertiz Ümraniye Oto Ekspertiz Pendik Oto Ekspertiz Maltepe Oto Ekspertiz