Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İzmir Çiğli BAYİ

İzmir Çiğli BAYİ

İzmir Çiğli BAYİ Hakkında

İzmir Çiğli Oto Ekspertiz

İzmir Çiğli Oto Ekspertiz bayimiz, müşterilerine verdiği güven ile İzmir, Çiğli, Köyiçi, Kaklıç, Sancaklı ve çevresinde ekspertiz yaptırmak için uğramanız gereken ilk nokta olmaktadır. Sizlere sunduğu üstün kalitedeki hizmeti ile memnuniyetinizi sağlamak konusundaki çalışmaları tam hızıyla devam eden İzmi Çiğli Oto Ekspertiz bayimiz haftanın 6 günü sizlerin hizmetindedir.

İkinci el araç alacak kişilerin yaşadığı tedirginlik araç alım satımında iki kere düşünülmesine neden oluyor. İzmir Çiğli Oto Ekspertiz olarak sizlerin araç alırken içinin rahat etmesini ve aklınızda kalan soru işaretlerinin cevap bulmasını sağlıyoruz. Alacağınız araç ile alakalı her kontrolü sağlayarak araç üzerindeki tüm parçalardan ve aksamlardan haberiniz oluyor.

Alanında uzman TSE uzmanlık belgesine sahip, sektörde tecrübeli teknisyenlerimiz ile yüksek teknoloji ile donatılmış test ve ölçüm cihazlarımızı birleştirerek kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlamak en büyük önceliğimizdir.

Ekspertiz Sırasında Hangi Kontroller Yapılır ?

İzmir Çiğli Oto Ekspertiz bayimize aracınız üzerinde işleme başlandığından itibaren incelikle yapılan kontroller başlamaktadır. Araç işleme alındıktan sonra Kaporta Boya ve değişen kontrolü için alanında uzman teknisyenlerimiz boya ve değişen kontrol işlemlerine başlar. Araç üstündeki parçalarının boya ve mikron değerlerinin kontrolünü, varsa değişen parça kontrollerini, şasi-podye kontrollerini sağlar.

İzmir Çiğli Oto Ekspertiz bayimizde motor-mekanik alanında uzman teknisyenlerimiz aracın kaput üzerinden tüm fiziksel kontrollerini sağlar. Motorun fiziksel ve mekanik anlamda mevcut sorunlarını tespit ederler. Ardından araç lifte kaldırılır ve motor mekanik alt kontrolleri başlar. Mekanik alt kontrolleri sırasında İzmir Çiğli Oto Ekspertiz teknisyenlerimiz aracın alt kısmında bulunan tüm işlemleri, mevcut yağ kaçaklarını, fiziksel tüm kontrollerini yaparak tespit eder. Ardından aracın iç ve dış kozmetik ekspertizi sağlanır. Bu esnada aracın iç ve dış aksesuarlarının, klimanın, döşemelerin, gösterge panelinin mevcut sorunları ve çalışır durumda olup olmadıkları tespit edilir.

Aracın bu işlemler esnasında OBD beyin tarama testi ile beyin arızaları taranır ve bir hata raporu listesi raporlanır. Bu işlemler bittikten sonra geri kalan son testlerimiz yapılır , DYNO güç testi, Fren-Süspansiyon ve Yanal Kayma testleri araca uygulandıktan sonra ekspertiz raporunuz İzmir Çiğli Oto Ekspertiz bayimizde tamamlanmış olur. Alacağınız rapor TSE onaylı, kaşeli ve imzalı bir rapor olacaktır. Tüm noterlerde geçerliliği bulunan İzmir Oto Ekspertiz raporumuzla birlikte gönül rahatlığı ile ikinci el araç alabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Emrah Öz
Telefon: 0 543 712 07 12
Adres: Köyiçi 8780/11 Sokak No:17 Atasanayi Çiğli/izmir 

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.