Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İstanbul Çamlıca Bayi

İstanbul Çamlıca Bayi

İstanbul Çamlıca Bayi Hakkında

Çamlıca Oto Ekspertiz

Çamlıca Oto Ekspertiz bayimiz, Üsküdar, Çamlıca ve çevresinde üstün kalitede hizmet veren sayılı ekspertiz kurumlarından biridir. En çok tercih edilen bayilerden biri olan Çamlıca Oto Ekspertiz bayimiz haftanın 7 günü boyunca sizlere kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti vermektedir.

Alacağınız araçlarla ilgili aklınıza takılan her problemi Çamlıca araç ekspertiz istasyonunda ekspertiz yaptırarak giderebilirsiniz. Günümüzde artan araç alım satımı sırasında ve sonrasında yaşanan problemler yüzünden ikinci el araç alacak kişiler ne yazık ki tedirginlik yaşamaktadır. Bu tedirginliği alacakları araç için Çamlıca Oto Ekspertiz gibi kurumsal ve tecrübeli ekspertiz firmalarının ekspertiz raporları sayesinde gidermektedirler. Araç alımlarınızda mutlaka Çamlıca Oto Ekspertiz’e uğrayınız.

 

Raporlar Garanti Kapsamında mı ?

Çamlıca Oto Ekspertiz olarak yapmış olduğumuz tüm ekspertizlerde, aracın A’dan Z’ye bütün kontrollerini sağlamaktayız. Motor-mekanik aksamların kontrolünden, kaporta boya kontrollerine kadar detaylı bir kontrol sağlanır. 100’den fazla kontrol noktasını incelemekle beraber aracınızın iç dış kozmetik ekspertizindeki çiziklerden dahi haberiniz oluyor. Bu durum göz önüne alındığında yapılan profesyonel ve tecrübeli kontroller yüksek teknolojili ölçüm ve test cihazları ile birleşince hata payınınn en minimum düzeyde olduğunu görebilirsiniz. Ancak satıcı ile alakalı veya gizlenmiş kusurlar ile alakalı sizin yerinize aracınızın motor mekanik veya kaporta boya aksamına garanti hediye ettiğimiz paketlerimiz bulunmaktadır. Araçta daha sonradan doğal olarak oluşabilecek problemler için sizlere yardımcı olduğumuz bu garantili paketlerimizden yararlanarak, içinizi rahat ettirebilir ve gönül rahatlığı ile araç satın alabilirsiniz.

 

Yapılan Ekspertiz TSE Onaylı mı ?

Çamlıca Oto Ekspertiz bayimiz, TSE Standartlarının gerektirmiş olduğu tüm yükümlülükleri karşılayarak, TSE tarafından Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir. Çamlıca Oto Ekspertiz bayimiz içerisinde bulunan tüm tespit, test ve ölçüm cihazları TSE tarafından test edilmiş, standartlara uygunluğu ve kalitesi onaylanmıştır. Ayrıca Oto Ekspertiz bayimizde çalışan tüm teknisyenler alanında gerekli uzmanlık ve yeterlilik belgelerine sahip olup TSE tarafından yapılan yeterlilik sınavına tabii tutularak, başarıyla uzman teknisyen pozisyonunda görev yapmaktadır.

Kalite Hiçbir Zaman Tesadüf Olmadı! Çamlıca Oto Ekspertiz!


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Cevat Yalçın
Telefon: 0 212 854 33 33
Adres: Ferah Mahallesi Bosna Bulvarı No:47/A-7 Üsküdar/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.