phone 0212 854 33 33

Yakın Şubeler
Şube Seçin
Lütfen ulaşmak istediğiniz şubeyi listeden seçin.
Bu Sayfada tüm şubelerimiz listeleniyor.

arrow_back İstanbul Başakşehir Bayi

İstanbul Başakşehir Bayi

İstanbul Başakşehir Bayi Hakkında

Başakşehir Oto Ekspertiz

Başakşehir Oto Ekspertiz bayimizde 4x4 Dyno Bulunmaktadır.

Başakşehir oto ekspertiz, siz çok değerli müşterillerimiz için ekspertiz ihtiyacını kapsamlı bir şekilde karşılamakta olan, uzman profesyonel teknisyenleri ile sizlere üstün kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir ekspertiz şubeisdir.

2012 yılından bu yana ekspertiz sektörüne en kaliteli hizmeti veren, sektörde tecrübeli EFT Oto Ekspertiz markamız bünyesindeki Başakşehir oto ekspertiz istasyonundan aldığınız hizmetin her noktası kurumsal kalitemizin tescili altındadır.
 

Verdiğiniz Ekspertiz Raporuna Garanti Veriyormusunuz?

Başakşehir araç ekspertiz istasyonumuzda yaptığımız tüm kontroller TSE tarafından özenle seçilmiş olup, aracın her aksamının en ince ayrıntısına kadar sizler için kontrol ederek raporlamaktayız. Başakşehir oto ekspertiz şubemizde yaptırdığınız ekspertiz sırasında, alanında uzman teknisyen kadromuzun tecrübesi, profesyonelliği ve son teknolojili ölçüm ve test cihazların bir araya getirilmesiyle hata payı neredeyse yok denecek kadar az seviyededir. Özenle ve titizlikle kontrol ettiğimiz araçlarla ilgili, ekspertizden sonra yaşanacak mekanik sorunlar için Başakşehir araç ekspertiz şubemizde size hediye ettiğimiz 1 ay 1000 km ve 3 ay 5000 km garanti hediyesi bulunan paketlerimiz de mevcuttur. Bu paketlerimizden yararlanarak, ileride satıcı kaynaklı yaşayacağınız problemler olsa dahi sizin uğraşmamanız için garanti hizmeti vermekteyiz.

 

Ekspertiz Yaptırdığım Araca Hangi İşlemler Uygulanıyor ?

Aracınız Başakşehir oto ekspertiz şubemize geldiğinde ;

  • Kaporta-Boya ve Değişen kontrolü

  • Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri

  • İç Dış kozmetik ekspertizi

  • Elektrik elektronik aksamların kontrolleri

  • Diagnostik OBD Beyin tarama testi

  • Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi

  • Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi

gibi önemli tüm kontrol noktaları tam kapsamlı bir şekilde ve en ince ayrıntısına kadar incelenerek gerekli tüm ölçüm ve testleri aracınız üzerinde uygulayarak raporlarımızda araçtan anlayan/anlamayan herkesin anlayabileceği bir dilde raporluyoruz.

Araçla alakalı aklınızdaki soruları sorabilmeniz için Başakşehir oto ekspertiz şubemizdeki yetkili danışman arkadaşımız sizlere hem ekspertiz esnasında hemde ekspertizden sonra raporunun sunumu sırasında yardımcı olmaktadırlar.

Başakşehir oto ekspertiz istasyonuna nasıl ulaşım sağlayacağınızı öğrenmek için sitemizdeki “Şubeler” sekmesinden veya aşağıda bulunan “Konum” butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Ayrıca 7/24 detaylı bilgi-randevu almak için 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Araç alırken uğramanız gerek ilk yer, EFT Oto Ekspertiz Başakşehir Şubesi..


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  İsmail Yaman
Telefon: 0212 854 33 33
Adres: İKİTELLİ OSB MAH. İSDÖK SOSYAL TESİS 2 SK. A BLOK NO:1 A İÇ KAPI NO:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4,68

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.


Oto Ekspertiz Çalışma Saatlerimiz

Haftanın tüm günleri açık olan şubemizin çalışma saatleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Gün Durum Açılış Kapanış
PazartesiAçık08:3019:00
SalıAçık08:3019:00
ÇarşambaAçık08:3019:00
PerşembeAçık08:3019:00
CumaAçık08:3019:00
CumartesiAçık09:3018:00
PazarAçık09:3018:00
Tüm şubelerimiz "Pazar" günleride "açıktır" fakat o güne özel kapalı olabilecek şubemiz "Çağrı Merkezimiz" tarafından size bildirilir!