Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

Adana Şube

Adana Şube

Adana Şube Hakkında

Adana OTO EKSPERTİZ

Adana Oto Ekspertiz şubemiz, kurumsal ve bireysel binlerce müşterimize memnuniyetle ve kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. İkinci el oto alım satımlarında gerçekleşen bazı ayıplı mal satışı olaylarından sonra ekspertizlerin önemi bir hayli artmıştır. Kesinlikle araç almadan önce Adana Oto Ekspertiz şubemize danışarak detaylı ekspertiz raporunuzu alınız.

Araçları nasıl kontrol ediyoruz?

Adana Oto Ekspertiz olarak sizler için sunduğumuz çok farklı kontrol noktaları ile birlikte TSE standartlarında kaliteli ve detaylı bir ekspertiz raporu sahibi olacaksınız. Alacağınız araç ile alakalı aklınızdaki tüm soruların cevabını alarak, aracı alıp almamakta veya fiyat pazarlığında aracın durumu, kusurları  ve masraflarını öğrenmiş olarak daha verimli bir şekilde alışverişinizi tamamlarsınız. 

İkinci el araç alım satımlarınızda gönlünüz rahat bir şekilde araç alabilmek için Adana Oto Ekspertiz şubemize davetlisiniz. Geniş araç kapasitesi ve ferah bir şube içerisinde sizler çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, TSE tarafından onaylı ve sertifikalı uzman teknisyenlerimiz aracınız ile alakalı A'dan Z'ye tüm kontrolleri sağlayacaktır. Bu kontroller sırasında araç ile alakalı aklınıza takılan ne soru varsa, şubedeki danışman yetkilimize veya teknisyen arkadaşlarımıza sorabilir ve araç ile alakalı daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aracınızı Adana Oto Ekspertiz şubemize getirdiğinizde;

- Kaporta-Boya Kontrolleri

- Motor Mekanik Fiziksel Kontrolleri

- İç ve Dış Kozmetik Ekspertiz

- Elektrik-Elektronik Kontroller

- DYNO Güç Testi

- Fren, Süspansiyon, Yanal Kayma Testi

- Diagnostik OBD Beyin Testi

gibi tam detaylı olacak şekilde aracın kontrolleri, Adana Oto Ekspertiz şubemizde sağlanmaktadır. Sizler bu bilgilerin ışığında aracın durumunu öğrenmiş olup aracı alıp almamaya karar verebileceksiniz. Sizlere tarafsız ve kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

0212 854 33 33 No'lu iletişim hattımızdan bizlere ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

FİYATLAR İÇİN TIKLAYINIZ

KONTROLLER İÇİN TIKLAYINIZ

"Kalite hiçbir zaman tesadüf olmadı."

Adana OTO EKSPERTİZ


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Göktürk Göçer
Telefon: 0 549 319 09 95
Adres: Yeşiloba mah. Öğretmenler Bulvarı, 46278 sokak no 9 D:F, 01000 Seyhan

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.80

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.