Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

arrow_back İstanbul Kartal Bayi

İstanbul Kartal Bayi

İstanbul Kartal Bayi Hakkında

Kartal OTO EKSPERTİZ

Kartal Oto Ekspertiz bayimiz, kurumsal ve bireysel binlerce müşterimize memnuniyetle ve kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz. İkinci el oto alım satımlarında gerçekleşen bazı ayıplı mal satışı olaylarından sonra ekspertizlerin önemi bir hayli artmıştır. Kesinlikle araç almadan önce Kartal Oto Ekspertiz bayimize danışarak detaylı ekspertiz raporunuzu alınız.

Araçları nasıl kontrol ediyoruz?

Kartal Oto Ekspertiz olarak sizler için sunduğumuz çok farklı kontrol noktaları ile birlikte TSE Standartlarında kaliteli ve detaylı bir ekspertiz raporu sahibi olacaksınız. Alacağınız araç ile alakalı aklınızdaki tüm soruların cevabını alarak, aracı alıp almamakta veya fiyat pazarlığında aracın durumu, kusurları ve masraflarını öğrenmiş olarak daha verimli bir şekilde alışverişinizi tamamlarsınız. 

İkinci el araç alım satımlarınızda gönlünüz rahat bir şekilde araç alabilmek için Kartal Oto Ekspertiz bayimize davetlisiniz. Geniş araç kapasitesi ve ferah bir bayi içerisinde sizler çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, TSE tarafından onaylı ve sertifikalı uzman teknisyenlerimiz aracınız ile alakalı A'dan Z'ye tüm kontrolleri sağlayacaktır. Bu kontroller sırasında araç ile alakalı aklınıza takılan ne soru varsa, bayideki danışman yetkilimize veya teknisyen arkadaşlarımıza sorabilir ve araç ile alakalı daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aracınızı Kartal Oto Ekspertiz bayimize getirdiğinizde;

- Kaporta-Boya Kontrolleri

- Motor Mekanik Fiziksel Kontrolleri

- İç ve Dış Kozmetik Ekspertiz

- Elektrik-Elektronik Kontroller

- DYNO Güç Testi

- Fren, Süspansiyon, Yanal Kayma Testi

- Diagnostik OBD Beyin Testi

gibi tam detaylı olacak şekilde aracın kontrolleri, Kartal Oto Ekspertiz bayimizde sağlanmaktadır. Sizler bu bilgilerin ışığında aracın durumunu öğrenmiş olup aracı alıp almamaya karar verebileceksiniz. Sizlere tarafsız ve kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

0212 854 33 33 No'lu iletişim hattımızdan bizlere ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Burhan Kaçmaz
Telefon: 0 212 854 33 33
Adres: Çavuşoğlu, Spor Caddesi, 34873 Kartal/İstanbul

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.85

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.