Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

İzmir Gaziemir Şube

İzmir Gaziemir Şube

İzmir Gaziemir Şube Hakkında

İZMİR GAZİEMİR OTO EKSPERTİZ

İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz şubemiz, kurumsal ve bireysel binlerce müşterimize memnuniyetle ve kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz. İkinci el oto alım satımlarında gerçekleşen bazı ayıplı mal satışı olaylarından sonra ekspertizlerin önemi bir hayli artmıştır. Kesinlikle araç almadan önce İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz şubemize danışarak detaylı ekspertiz raporunuzu alınız.

Araçları Nasıl Kontrol Ediyoruz?

İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz olarak sizler için sunduğumuz çok farklı kontrol noktaları ile birlikte TSE standartlarında kaliteli ve detaylı bir ekspertiz raporu sahibi olacaksınız. Alacağınız araç ile alakalı aklınızdaki tüm soruların cevabını alarak, aracı alıp almamakta veya fiyat pazarlığında aracın durumu, kusurları ve masraflarını öğrenmiş olarak daha verimli bir şekilde alışverişinizi tamamlarsınız. 

İkinci el araç alım satımlarınızda gönlünüz rahat bir şekilde araç alabilmek için İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz şubemize davetlisiniz. Geniş araç kapasitesi ve ferah bir şube içerisinde sizler çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, TSE tarafından onaylı ve sertifikalı uzman teknisyenlerimiz aracınız ile alakalı A'dan Z'ye tüm kontrolleri sağlayacaktır. Bu kontroller sırasında araç ile alakalı aklınıza takılan ne soru varsa, şubedeki danışman yetkilimize veya teknisyen arkadaşlarımıza sorabilir ve araç ile alakalı daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aracınızı İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz şubemize getirdiğinizde;

  • - Kaporta-Boya Kontrolleri
  • - Motor Mekanik Fiziksel Kontrolleri
  • - İç ve Dış Kozmetik Ekspertiz
  • - Elektrik-Elektronik Kontroller
  • - DYNO Güç Testi
  • - Fren, Süspansiyon, Yanal Kayma Testi
  • - Diagnostik OBD Beyin Testi

gibi tam detaylı olacak şekilde aracın kontrolleri, İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz şubemizde sağlanmaktadır. Sizler bu bilgilerin ışığında aracın durumunu öğrenmiş olup aracı alıp almamaya karar verebileceksiniz. Sizlere tarafsız ve kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi:  Doğan Alper Kızanlık
Telefon: 0 534 798 96 83
Adres: Akçay Cad. No:250 Gaziemir / İzmir

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.85

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.