Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

Uygulamada Aç
phone 0212 854 33 33

arrow_back Ankara Altındağ Bayi

Ankara Altındağ Bayi

Ankara Altındağ Bayi Hakkında

Ankara Altındağ OTO EKSPERTİZ

Ankara Altındağ Oto Ekspertiz, siz değerli müşterillerimizin ekspertiz ihtiyacını tamamıyla karşılayan, profesyonel kadrosu ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluştur.

2012 yılından bu yana ekspertiz sektöründe hizmet veren kaliteli ve tecrübeli firmamız bünyesindeki Ankara Altındağ Oto Ekspertiz istasyonundan alacağınız hizmetin tümü kalitemizin tescili altındadır.

Yapılan Oto Ekspertiz Garantili mi?
Ankara Altındağ Oto Ekspertiz bayimizde yapılan tüm kontroller TSE tarafından belirlenmiş olup, aracın her noktasını en ince ayrıntısına kadar sizler için kontrol sağlayarak raporlamaktayız. Ankara Altındağ araç ekspertiz istasyonumuzda yaptırdığınız ekspertiz sırasında, uzman teknisyen kadromuzun tecrübesi ve yüksek teknolojili ölçüm ve test cihazların bir araya gelmesiyle hata payını yok denecek kadar az seviyelere indirmektedir. Titizlikle kontrol ettiğimiz araçlarla alakalı, ekspertizden sonra yaşanacak problemler için Ankara Altındağ Oto Ekspertiz bayimizde sizlere hediye 1 ay 1000 km ve 3 ay 5000 km garanti hediyesi bulunan paketlerimiz de mevcuttur.

Araca Ne Tür Kontroller Sağlanıyor?
Aracınız Ankara Altındağ Oto Ekspertiz istasyonumuza geldiğinde sırasıyla ; 

Kaporta - Boya ve Değişen Kontrolü
Motor - Mekanik Alt ve Üst Fiziksel Kontrolleri
İç Dış Kozmetik Ekspertizi
Elektrik Elektronik Aksamların Kontrolleri
Diagnostik OBD Beyin Tarama Testi
Dinamometre (DYNO) Güç Ölçüm - Performans Testi
Fren - Süspansiyon ve Yanal Kayma Testi
gibi kontrol noktaları detaylı bir şekilde ve titizlikle incelenerek gerekli testleri aracınız üzerinde uygulayarak raporlarımızda anlaşılabilir bir dilde belirtiyoruz.

Araçla alakalı aklınızdaki soruları cevaplandırmak için Ankara Altındağ Oto Ekspertiz bayimizdeki yetkili danışmanımız sizlere hem ekspertiz sırasında hem de ekspertizden sonra sunum sırasında yardımcı olmaktadırlar.

Ankara Altındağ Oto Ekspertiz istasyonuna nasıl ulaşım sağlayacağınızı öğrenmek için sitemizdeki “Şubeler” sekmesinden veya aşağıda bulunan “Şubeye Yol Tarifi Al” butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Ayrıca 7/24 detaylı bilgi ve randevu almak için 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Araç Ekspertizindeki tek adresiniz EFT Oto Ekspertiz Ankara Altındağ Bayisi..


Şube Künyesi

Şube Yetkilisi: Naci Özata
Telefon: 0 532 695 26 51
Adres: Zübeyde Hanım Mah. Turgut Özal 1. Bulvarı No:22 Ankara İtfayiye Karşısı Altındağ / Ankara

Şubeye Yol Tarifi Al

Şube Puanı 4.84

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Şube Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Her şubede yapılan ekspertiz sonrası müşterilerimize çağrı merkezimiz tarafından ulaşılarak aldıkları hizmetleri değerlendirmeleri istenir. Müşterilerimizin aldıkları hizmeti 1-5 arasında (1 Memnun kalmadım, 5 Çok memnun kaldım) puanlamaları, ve varsa görüşlerini belirtmeleri ilgili şubenin genel puanının hesaplanmasında katkı sağlamaktadırlar.