Ana Sayfa > Blog > Adana Oto Ekspertiz >

Adana Oto Ekspertiz

Adana Oto EkspertizAdana oto ekspertiz şubemiz, Adana,Seyhan ve çevresinde araç almak isteyenler için, ihtiyaç duyulan ekspertiz hizmetini profesyonel, tarafsız ve kaliteli vermek üzere haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Adana araç ekspertiz istasyonuna gelerek alacağınız ikinci el araç ile alakalı tüm detayları tek bir rapor üzerinde tam kapsamlı bir şekikde görebilecek ve araç hakkındaki tüm bilgilere sahip olacaksınız.


Aldığım Aracın Kusurlarını Nasıl Öğrenebilirim?
Adana oto ekspertiz şubemize getirdiğiniz araçlar için TSE standartları tarafından belirlenmiş kontrol noktaları titizlikle ve detaylı bir şekilde incelenir. Aracın A’dan Z’ye tüm problemlerini raporlayarak siz değerli müşterilerimizi belki binlerce lira zarardan kurtarmış olabiliriz. Aracın kusurları, kaporta boya ve motor mekanik aksam dışında , iç dış tüm kozmetik ekspertizi dahil elektrik elektronik sistemleri ve beyin arızaları olarak kontrol ve tespit edilir. Açıklayıcı 14 sayfalık raporumuzun sizlere ekspertiz sonrası danışman arkadaşımız sunumunu yapar. Sizlerde gönül rahatlığı ile aracı alıp almayacağınıza karar verir, pazarlığınızı yapabilirsiniz.

Adana oto ekspertiz

Araç Büyük Bir Kaza Geçirmiş mi ? Öğrenebilir miyim?
Biz Adana oto ekspertiz olarak, aracınızın kaporta-boya kontrolleri sırasında Şasede düzeltme veya işlem varmı , podyeler orjinal ve sağlammı , tavanda bir değişen boya veya işlem olup olmadığının kontrollerini ayrıca titizlikle incelemekteyiz. Bunun yanı sıra, motor mekanik aksamda bulunan, kaza halinde oluşabilecek tüm sorunlarında kontrolünü sağlayarak sizinle paylaşmaktayız. Alacağınız araç büyük bir kaza geçirmiş ise bununla alakalı kaporta-boya ve motor mekanik kontrollerimiz sırasında kontrol ettiğimiz parçaların durumu sayesinde haberdar olabilirsiniz.

 

EFT Oto Ekspertiz Adana Şubesine Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim ?
Adana araç ekspertiz istasyonumuza aşağıdaki linkler ve butonlar yardımıyla konum kullanarak gelebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden veya 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızı arayarak çok hızlı canlı destek alabilir , randevu oluşturabilir veya telefonunuza konum isteyebilirsiniz.

Adana Oto Ekspertizi Tercih Etmenin Ayrıcalığını Yaşayın !

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33