Ana Sayfa > Blog > Ekspertiz Raporu >

Araç Alırken Neden Ekspertiz Yaptırmalıyız?

Merhaba, bir önceki yazımızda sizlerle "Oto Ekspertiz Yaptırmanın Önemi Nedir?" konusu üzerinde bazı bilgiler vermiştik. Yazımızı okumadıysanız BURAYA tıklayarak "Oto Ekspertiz Yaptırmanın Önemi Nedir?" adlı yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bu yazımızda ise, "Araç Alırken Neden Ekspertiz Yaptırmalıyız?" konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

İKİNCİ EL ARAÇ ALMAK İSTİYORUM, AMA OTOMOBİLDEN HİÇ ANLAMIYORUM!

En önemli ve en sık karşılaşılan durumlardan birisi ikinci el araç alırken alıcı kişilerin otomotivden anlamıyor olması ve bu sebepten yaşadığı tereddüt ve gerginlik oluyor. Bu konuda sizlerin içini rahatlatacak bir konu söz konusu. Her insan kendi iş kolunda veya mesleğinde bazı uzmanlık alanlarına sahiptir. Hiç kimse araç almak için otomotivden anlamak zorunda değildir. Araç kullanmak, otomobilden motor mekanikten veya kaporta boyadan anlama zorunluluğunu gerektirmez. Bu gibi durumlar için araç alım satımlarında işinin uzmanı, bu işi meslek olarak edinmiş ve profesyonel olarak yapan ekspertiz firmalarına olan ihtiyaç ortaya çıkıyor. Bu ihtiyaca cevap verebilmek adına EFT OTO EKSPERTİZ olarak İstanbul ve istanbul dışında 60'dan fazla şube, bayi ve hizmet noktası olarak hizmet vermekteyiz. İkinci el araç almak istediğinizde, alacağınız araçlar için en detaylı,profesyonel ve tarafsız ekspertiz raporunu sizlere sunuyoruz. Uzun yıllar süren sektör tecrübemiz ve uzman teknisyenlerimiz ile gelişmiş teknolojik cihazlarımızı ve bize özel tüm detayları düşünülmüş çok gelişmiş bir yazılımı birleştirerek, sizlere aklınızdaki tüm soru işaretlerini tek bir raporda yok ederek araç hakkında A'dan Z'ye her detayı veriyoruz. Size sadece aracı alıp almamaya karar vermek kalıyor!

 

 

 

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi