Ana Sayfa > Blog > Arnavutköy Oto Ekspertiz >

Arnavutköy Oto Ekspertiz Hizmeti

ARNAVUTKÖY OTO EKSPERTİZ HİZMETİ

Arnavutköy Oto Ekspertiz hizmeti veren bayimiz sizler için en yakın oto ekspertiz olma yolunda ilerlemektedir. İkinci araç alım satımlarında mutlaka aracın durumu öğrenmek için ekspertiz yaptırmanızı öneriyoruz. Ekspertiz yaptırmanın önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Yaptırdığınız ekspertiz ile birlikte alacağınız aracın durumu ile alakalı en detaylı bilgileri almanız mümkündür. Günümüz şartlarında araçların durumunun değerlendirilmesi ve sorunların aracı almadan önce tespit edilmesi sizi çok büyük zararlardan kurtarabilir. Bu konuda mutlaka işini profesyonel bir şekilde yapan kurumsal ekspertiz firmalarından hizmet almanız önerilir. EFT Oto Ekspertiz olarak sizlere en profesyonel şekilde ve en kaliteli ekspertiz hizmetini vermek için hizmetteyiz. Tüm Türkiye ve İstanbul genelinde 60’dan fazla şube ve hizmet noktalarımız ile hizmetinizdeyiz.

0212 854 33 33 No’lu hizmet numaramızdan bizlere ulaşabilir, detaylı fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Size en yakın ekspertiz noktamız için www.eftotoekspertiz.com adresimizden veya müşteri hizmetleri numaramızdan konum alabilir, size en yakın oto ekspertiz şubemize giderek, detaylı ve profesyonel ekspertiz yaptırabilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi