Ana Sayfa > Blog > Bahçelievler Oto Ekspertiz >

Bahçelievler Oto Ekspertiz Servisi

Bahçelievler Oto Ekspertiz
 
Bahçelievler Oto Ekspertiz, bünyesinde çalışan TSE tarafından yeterlilik sertifikalarına sahip uzman teknisyenleri ile aracınızın tam detaylı ve profesyonel bir şekilde kontrolünü sağlayarak yıllardır süren sektör tecrübesi ile sizlerin güvenini kazanmıştır.
Bahçelievler araç ekspertizi denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan EFT Oto Ekspertiz Bahçelievler Şubesi, haftanın 7 günü araç ekspertizi için hizmet vermektedir.
Günümüzde çoğalan temiz araba alma tedirginliği, tecrübeli ve işini iyi yapan ekspertizlere duyulan ihtiyacı arttırmıştır.Bahçelievler araba ekspertizi yaptırmak isteyenlerin uğrak noktası olan Bahçelievler oto ekspertiz şubesindeki ustalarımız ve teknisyenlerimiz,
sizin yerinize alacağınız aracı en ufak detaylarına kadar, kendilerine araç alırmış gibi kontrol ederek siz müşterilerimizi ekspertiz ve araç hakkında bilgilendirmektedir.
 
Alacağım Aracın Tüm Parçaları Orjinal mi ?
 
Bahçelievler oto ekspertiz olarak sizlerin en doğru aracı almanız için tüm detayları ile arabayı inceleyip size bilgi vermekteyiz. Araca ait olan tüm kaporta aksamı tititzlik ile incelenerek, parçaların orjinal mi yoksa değişmiş mi olduğunu ayrıca son teknoloji boya ölçüm cihazlarından da yararlanarak,
parçanın boyalı olup olmadığını ve parça üstündeki boyanın mikron değerlerine kadar kontrol ederek raporunuza ekliyor ve size bilgi veriyoruz. Bahçelievler oto ekspertiz şubesinden yaptırdığınız ekspertizden sonra gönül rahatlığı ile aracı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.
 Bahçelievler Oto Ekspertiz
Ekspertiz Sırasında Aracın Motorunda ki Sorunlar Tespit Ediliyor mu ?
 
Aracınıza hem kaput üzerinden hem de lifte kaldırarak alttan kontroller sağlanır. Motorunuzda bulunan tüm yağ kaçakları,turbodaki sorunlar, V kayışının durumu , enjektörlerin durumu, şanzımanla alakalı yağ kaçakları, mekanik sorunları gibi birçok alanda tek tek kontrollerinin sağlanması ile birlikte aracınızın mekanik anlamda ne kadar iyi olup olmadığını öğrenirsiniz.
 
Yapılan Ekspertiz TSE Onaylı mı ?
 
Bahçelievler oto ekspertiz şubemizde yapılan tüm kontroller ve işlemler TSE tarafından tüm yeterlilik teslerine tabii tutularak, TSE onaylı ekspertiz raporu sunmak için gerekli tüm sertifika ve izinlere sahiptir. Teknisyenlerimiz de dahil olmak üzere tüm Bahçelievler oto ekspertiz bünyesindeki ölçüm cihazları TSE tarafından test edilerek onaylanmış ve belgelenmiştir.
Noter satışında geçerli olan Oto Ekspertiz raporunuzu Bahçelievler oto ekspertiz şubemizden alarak. İçiniz rahat bir şekilde aracın noterden satışını almanız mümkündür.
 
Bahçelievler Oto Ekpsertiz’e Nasıl Ulaşırım ?
 
Bahçelievler araç ekspertiz istasyonumuza sitemizde bulunan şubeler kısmındaki butondan yol tarifi al diyerek ulaşabilirsiniz. Yada gelmeden önce 0(212) 854 33 33 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan yol tarifi isteyebilir, telefonunuza konum gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 
EFT Oto Ekspertiz Bahçelievler Şubesi

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33