Ana Sayfa > Blog > Üsküdar Oto Ekspertiz >

EFT Çamlıca Oto Ekspertiz Açıldı

EFT Oto Ekspertiz Üsküdar Çamlıca da hizmete başlamıştır.

Bayi adresi: Ferah Mahallesi Bosna Bulvarı No:47/A-7 Üsküdar/İstanbul  Çamlıca Oto Ekspertiz bayi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Bayimiz hafta içi 08:30 ila 19:00 arası, Hafta Sonu 09:30 ila 18:00 arası oto ekspertiz hizmeti vermektedir.

 

EFT OTO Ekspertiz Çamlıca Bayisi bölgedeki hizmet verdiği 2. nokta olarak başlamıştır. Diğer Noktasıda Üsküdar Altunizade semtindedir. Altunizade Oto Ekspertiz Şube ayrıntılarını görmek için tıklayınız.

Fiyatlarımız Tüm Şube ve Bayilerimizde aynıdır. 2020 Ocak Ayı Güncel Fiyat Listemiz aşağıdaki Gibidir.Çamlıca Oto Ekspertiz Çalışma Görüntüsü

Paket Standart Segment Lüks Segment  
Mekanik Ekspertiz 230 TL 280 TL İncele
Kaporta Boya Ekspertiz 200 TL 250 TL İncele
FULL Ekspertiz 370 TL 450 TL İncele

Hangi Ekspertiz paketinde hangi kontrol noktalarının olduğunu görmek için "İncele" Butonunu takip ediniz.

Not: Full Plus ve Full Garantili Plus Paketlerini görmek için fiyatlarımız kısmını inceleyiniz. Full Plus Paketlerinde  KM, Hasar Sorgu, Würt Kaçak Testi,  Full Garantili Ekspertiz Paketlerinde Değişen Parça Sorgusu gibi bir çok ek kontrol noktası mevcuttur. İncele linklerine tıklayarak tüm paketleri ineleyebilirsiniz. 

 

Bulunduğunuz sayfadaki Randevu Al Butonuna Tıklayarak Oto Ekspertiz Randevu Sayfasına gidebilir, Telefona tıklayarak çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Ayrıca Whatsap İkonuna tıklayarak Oto Ekspertiz Çağrı merkezimizden hızlıca fiyat paket bilgisi alabilirsiniz.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
Nöbetçi Oto Ekspertiz Şubelerimiz
Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz
Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz
Çorlu Oto Ekspertiz Yol Tarifi
Tekirdağ Oto Ekspertiz
Çorlu Oto Ekspertiz
Yakuplu Oto Ekspertiz
Kavaklı Oto Ekspertiz
Gürpınar Oto Ekspertiz
phone 0212 854 33 33