Ana Sayfa > Blog > Esenyurt Oto Ekspertiz >

Çınar Mahallesi Oto Ekspertiz

Çınar Mahallesi Oto Ekspertiz
Çınar Mahallesi oto ekspertiz olarak sizlere en kaliteli hizmetin sunulması için çalışıyoruz. Araç almaya karar verdiğinizde, uğramanız gereken ilk nokta olan Çınar Mahallesi oto ekspertiz şubemizde, tüm ayrıntılarıyla birlikte detaylı bir ekspertiz raporunuzu alabilirsiniz. Kaliteyi, güveni ve profesyonelliği bir araya getiren Çınar Mahallesi araç ekspertizi istasyonumuz haftanın 6 günü hizmetinize açıktır.

Neden Çınar Mahallesi Oto Ekspertiz ?
2012’den bu yana, ekspertiz sektöründe öncü firmalardan olan EFT Oto Ekspertiz bünyesindeki Çınar Mahallesi Oto Ekspertiz şubemiz kurumsal olmanın yanı sıra aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda da en başarılı firmadır. Müşterilerimiz Çınar Mahallesi araç ekspertiz istasyonunda ekspertiz yaptırarak, alacakları araçtaki tüm kusurları, problemleri öğrenmekte ve buna göre aracı alıp almamaya karar vermektedir.

Çınar Mahallesi oto ekspertiz şubesinin tüm TSE yeterlilik belgelerine ve yine TSE tarafından onaylı, uluslararası düzeyde kabul görmüş, yüksek teknolojili cihaz ve ölçüm aletleri ile tüm kontroller neredeyse 0 hata ile yapılmaktadır. Bu kontroller teknolojik cihazların netliğini, uzman teknisyenlerimizin bilgi ve tecrübeleri ile birleşince ortaya Türkiye üzerinde alabileceğiniz en detaylı ve profesyonel ekspertiz raporu çıkıyor.

EFT Oto Ekspertiz Çınar Mahallesi şubesinden aldığınız ekspertiz raporu ile almak istediğiniz aracı tanıyacak, aklınızdaki tüm soruların cevabını bulacaksınız. Riske girmeden araç almanın yolu Çınar Mahallesi Oto Ekspertizden geçiyor !

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi