Ana Sayfa > Blog > Çorlu Oto Ekspertiz >

Çorlu Oto Ekspertiz Yol Tarifi

2. El bir otomobil almayamı karar verdiniz?

Alacağınız aracıda belirlediyseniz artık Çorlu şubemize gelerek oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Çorlu'de oto ekspertiz hizmetini 2016 yılından bu yana vermekteyiz. EFT Oto Ekspertiz firması olarak İstanbul da şu an itibari ile 20 noktada sizlerin hizmetinizdeyiz. Şubemiz Kayışdağı, Ferhatpaşa, Küçükbakkalköy, Yeniçamlıca, İçerenköy, Namıkkemal, Yenisahra semtlerine çok yakın olup uzak noktalarada çevre ilçelerde bulunan Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar, Pendik ilçelerindeki şube ve bayilerimizle hizmet vermekteyiz.

Çorlu Oto Ekspertiz


Oto ekspertiz nedir?

Kısaca: Oto Ekspertiz hizmeti, 2. el araçların, uzman teknisyenler tarafından ve teknolojik otomotiv cihazlarının da yardımıyla teknik olarak detaylı incelenmesi ve bu incelemelerin hem elektronik ortamda hem de evrak olarak raporlanıp teslim edilmesidir.

EFT Oto Ekspertiz Nasıl Çalışır?

Çorlu oto ekspertiz Kurulduğu ilk günden bu yana teknolojiyi teknisyen becelerileri, bilgileri ile birleştirip geliştirerek çalışmaktadır ve hala hiç durmadan teknolojik alt yapısını geliştirmeye devam etmektedir. Bu alt yapı ile aracınıza hangi şubemizde olursa olsun online kameralar ve kendi geliştirdiğimiz online ekspertiz sistemi altında tek merkezden kontrol edilerek her işlem kayıt altında yapılmaktadır. İşlemler bittiğinde örnek raporlar sayfamızdada görebildiğiniz gibi raporunuz yazıcı çıktısı alınarak + sms ve mail ile elektronik olarak arşivlenmiş raporunuz size teslim edilerek, şube Çorlu oto ekspertiz şube yetkilisi tarafından ise üzerinden geçilerek aracın o anki durumu size izah edilir.

Raporda: Aldığınız ekspertiz paketine göre Kaporta Boya, Mekanik Kontroller, Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller, Mekanik Alt Kontroller, Diagnostic Test, Dyno Test, Fren Yanal Kayma Süspansiyon Testleri vb kontroller yer almaktadır.

Raprunuzun içinde aracın fotoğrafları, aracın olabildiğince problemli görülen kısımların fotoğrafları ve bu kontrol noktalarında  bakılan noktanın  iyi, orta, kötü durumları en belirgin şekilde satır satır listelenir.

Raporunuzda aracınız hakkında aldığınız ekpertiz pakedi hizmetine göre artı olarak  Km, Hasar, Değişen, Würth Kaçak Testi gibi bilgilerde yer almaktadır.

Diğer tüm bilgilere sitemizin menüsündeki başlıkları gezerek bakabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayıp oto ekspertiz hakkında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz, iletişim sayfamızdan formlar aracılığı ile bize Çorlu oto ekspertiz diğer şubelerimiz hakkında  talep, şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Aşağıdaki görselde görülen alandan aracınız girer ve arka taraftan işlemler bitince çıkıp size raporunuz sunulur. Tüm işlemleri anlık olarak sağ tarafta görülen camekan bekleme salonundan izleyebilirsiniz.

Şubemizin arka tarafında Dyno, fren, süspansiyon ve yanal kayma test hatları bulunur. Aşağıdaki görseldede bu alanları görebilirsiniz.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi