Ana Sayfa > Blog > Ataşehir Oto Ekspertiz >

Ataşehir Oto Ekspertiz Servisi

2. El bir otomobil almayamı karar verdiniz?

Alacağınız aracıda belirlediyseniz artık Ataşehir şubemize gelerek oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Ataşehir'de oto ekspertiz hizmetini 2016 yılından bu yana vermekteyiz. EFT Oto Ekspertiz firması olarak İstanbul da şu an itibari ile 20 noktada sizlerin hizmetinizdeyiz. Şubemiz Kayışdağı, Ferhatpaşa, Küçükbakkalköy, Yeniçamlıca, İçerenköy, Namıkkemal, Yenisahra semtlerine çok yakın olup uzak noktalarada çevre ilçelerde bulunan Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar, Pendik ilçelerindeki şube ve bayilerimizle hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Oto Ekspertiz şubemiz Acıbadem Üniversitesinin karşısında olup şubeler sayfamızdan tam konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Şubemizin giriş görseli aşağıdaki gibidir!

Ataşehir Oto Ekspertiz Servisi

Oto ekspertiz nedir?

Kısaca: Oto Ekspertiz hizmeti, 2. el araçların, uzman teknisyenler tarafından ve teknolojik otomotiv cihazlarının da yardımıyla teknik olarak detaylı incelenmesi ve bu incelemelerin hem elektronik ortamda hem de evrak olarak raporlanıp teslim edilmesidir.

EFT Oto Ekspertiz Nasıl Çalışır?

Ataşehir oto ekspertiz Kurulduğu ilk günden bu yana teknolojiyi teknisyen becelerileri, bilgileri ile birleştirip geliştirerek çalışmaktadır ve hala hiç durmadan teknolojik alt yapısını geliştirmeye devam etmektedir. Bu alt yapı ile aracınıza hangi şubemizde olursa olsun online kameralar ve kendi geliştirdiğimiz online ekspertiz sistemi altında tek merkezden kontrol edilerek her işlem kayıt altında yapılmaktadır. İşlemler bittiğinde örnek raporlar sayfamızdada görebildiğiniz gibi raporunuz yazıcı çıktısı alınarak + sms ve mail ile elektronik olarak arşivlenmiş raporunuz size teslim edilerek, şube ataşehir oto ekspertiz şube yetkilisi tarafından ise üzerinden geçilerek aracın o anki durumu size izah edilir.

Raporda: Aldığınız ekspertiz paketine göre Kaporta Boya, Mekanik Kontroller, Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller, Mekanik Alt Kontroller, Diagnostic Test, Dyno Test, Fren Yanal Kayma Süspansiyon Testleri vb kontroller yer almaktadır.

Raprunuzun içinde aracın fotoğrafları, aracın olabildiğince problemli görülen kısımların fotoğrafları ve bu kontrol noktalarında  bakılan noktanın  iyi, orta, kötü durumları en belirgin şekilde satır satır listelenir.

Ataşehir Ekspertiz Ön Çalışma Alanımız

Raporunuzda aracınız hakkında aldığınız ekpertiz pakedi hizmetine göre artı olarak  Km, Hasar, Değişen, Würth Kaçak Testi gibi bilgilerde yer almaktadır.

Diğer tüm bilgilere sitemizin menüsündeki başlıkları gezerek bakabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayıp oto ekspertiz hakkında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz, iletişim sayfamızdan formlar aracılığı ile bize ataşehir oto ekspertiz diğer şubelerimiz hakkında  talep, şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Aşağıdaki görselde görülen alandan aracınız girer ve arka taraftan işlemler bitince çıkıp size raporunuz sunulur. Tüm işlemleri anlık olarak sağ tarafta görülen camekan bekleme salonundan izleyebilirsiniz.

Şubemizin arka tarafında Dyno, fren, süspansiyon ve yanal kayma test hatları bulunur. Aşağıdaki görseldede bu alanları görebilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz DYNO hattı

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
Nöbetçi Oto Ekspertiz Şubelerimiz
Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz
Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz
Çorlu Oto Ekspertiz Yol Tarifi
Tekirdağ Oto Ekspertiz
Çorlu Oto Ekspertiz
Yakuplu Oto Ekspertiz
Kavaklı Oto Ekspertiz
Gürpınar Oto Ekspertiz
phone 0212 854 33 33