Ana Sayfa > Blog > Bayrampaşa Oto Ekspertiz >

Bayrampaşa Oto Ekspertiz

bayrampaşa oto ekspertizBayrampaşa Oto Ekspertiz

Bayrampaşa oto ekspertiz, İstanbul’un yüksek yoğunluktaki oto pazarlarından biri olan Rami Oto Pazar’ının arkasında bulunan konumu ile Bayrampaşa’da araç alacakların birinci uğrak noktası olmuştur. Merkezi konumu ve kolay ulaşılabilirliği sayesinde araç alım satımlarınızdaki ekspertiz işlemleri için sizlere kolaylık sağlamaktadır.


Güvenilir Oto Ekspertiz İçin Uzman Teknisyen  

Bayrampaşa oto ekspertiz bünyesinde çalışan tüm teknisyenlerimiz , TSE tarafından yapılan tüm eğitim ve sınavlara katılarak başarıyla tüm yeterlilik belgelerini ve serfitikalarını almış olan, uzun yıllar alanlarında tecrübe edinmiş, ekspertiz sektörüne hakim uzmanlardan oluşmaktadır. Bayrampaşa araç ekspertiz şubesinde teknisyenlerimiz, teknolojik cihazların kullanımı ve amaçları hakkında yüksek bilgiye sahiptirler. Sizlere hatasız sonuçları verebilmek için, son teknoloji ile donatılmış ölçüm ve test cihazlarımızı kullanarak tecrübeleriyle birleştirmektedirler.


Kaporta-Boya Kontrolünde Neler Tespit Edilir ?

Aracınızın kaporta kontrolleri, tüm şubelerimizde olduğu gibi Bayrampaşa oto ekspertiz şubemizde de titizlikle kontrol edilir. Parçaların değişen olup olmadığı kontrol edilir. Bunun yanında boya ölçüm cihazımız ile aracın her parçasının tek tek mikron ölçümü yapılır. Yüksek mikron değerindeki parçalar özenle birkaç kez daha kontrol edilir ve boyalı-işlemli-macunlu olup olmadığı tespit edilir. Aracınızın kaporta boya kontrolleri sırasında aracın “Şase, Podye” kontrolleri de yapılmaktadır. Bayrampaşa oto ekspertiz şubemize getirdiğiniz aracın, kaporta boya kontrolleri ile tam detaylı bir şekilde aracın kaporta-boya anlamında geçmiş akıbetini öğrenmiş olursunuz.

 

Bayrampaşa Oto Ekspertiz Şubesine Nasıl Ulaşırım?

Bayrampaşa oto ekspertiz şubemize ait konumu aşağıdaki butonları kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

YOL TARİFİ: Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesi içerisinde , Lionel Otel’in karşısında , İnonü Meslek Lisesi caddesi yolu üstünde , Rami Kışlası’na gelmeden 500 mt geride.

Detaylı bilgi&randevu için 0212 854 33 33 nolu müşteri hizmetlerimizden fiyat,randevu,paket bilgisi ve yol tarifi alabilirsiniz ayrıca telefonunuza konum gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Risk almadan araç almak isteyenlerin adresi Bayrampaşa Oto Ekpsertiz !

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33