Ana Sayfa > Blog > Esenyurt Oto Ekspertiz >

İnönü Mahallesi Oto Ekspertiz

İnönü Mahallesi Oto Ekspertiz
Günümüz gelişen teknoloji ve geliştirmeler ile birlikte toplum kitleler halinde farklı ihtiyaçları ortaya çıkartmaktadır. Bu ihtiyaçların giderilebilmesi ve karşılanabilmesi adına yeni sektörler ve yeni iş alanları oluşmaktadır. Türkiye'de artık her yaşta, her modelde ve her tipte ikinci el araçlar oto pazarları ve ikinci el araç alım-satım platformlarında kendilerine yer bulabilmektedir. Piyasada yüksek miktarda bulunan satıştaki taşıtlar ile alakalı, tüketicinin aklında bazı soru işaretleri kalmaktadır. Her araç almak isteyen kişinin otomotivden veya otomotiv parçalarından anlaması mümkün değildir. İkinci el araç satışlarında son zamanlarda artan "Gizli Kusur","Ayıplı Mal Satışı","KM Dolandırıcılığı" gibi birden fazla sorunlar yüzünden, alıcı kişiler araç alırken tedirgin olmaktadırlar. Hal bu iken ortaya çıkan oto ekspertiz ihtiyacını karşılayacak İnönü Mahallesi Oto Ekspertiz gibi profesyonel, tarafsız ve güvenilir oto ekspertiz firmalarına ihtiyaç artmaktadır. Güvenilir ve sorunsuz bir ticaret için tüketiciler ve alıcılar İnönü Mahallesi Oto Ekspertiz şubesinde işlem yaptırmaktadır.

Ekspertiz Hizmetimiz Hakkında
Son zamanlarda hızla büyüyen araç ticareti veya alım-satım sektörünün yoğun olarak bulunduğu İnönü Mahallesi ilçesi hem yüksek nüfusu, hemde yoğun araç alım-satım trafiği nedeni ile tüketiciler güvenilir ticaret ve araç alımı için ilk duraklarının İnönü Mahallesi Oto Ekspertiz bayisi olduğunu düşünmektedirler. Aracın her noktasını, kendilerine bir araç alır gibi titizlikle ve detaylı bir şekilde inceleyen alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde, risk almadan ve gönül rahatlığı ile araç alışverişi yapmanıza olanak sağlayan En İyi Oto Ekspertiz şubesi olarak hizmete devam etmekteyiz.

Gelişen Teknolojiye Uyum Sağlıyoruz
Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak, detaylı ve %100 kesin sonuçlar ile işlem yapan robot teknolojimiz, ölçüm cihazlarımız, test alanlarımız İnönü Mahallesi Oto Ekspertiz bayimizde sizlere hizmet verirken, şubemizden son derece memnun ayrılmanızı sağlamaktadır. Sektörün en önde gelen üstün Alman markası otomativ ölçüm ve test cihazları, yaptığımız ekspertizin sizler için en doğru sonuçlarını alabilmemize olanak sağlamaktadır. Avcılar, İnönü Mahallesi, Haramidere, Beykent gibi ilçelere En Yakın Oto Ekspertiz şubesi olarak bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Şubemiz TSE Tuv-Türk onaylı ve belgeli çalışmaktadır. Paketler, fiyatlar, konum ve tüm ayrıntılı bilgi için internet sitemizi veya çağrı merkezi hattımızı kullanabilirsiniz.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi