Ana Sayfa > Blog > Ekspertiz Raporu >

İstanbul'da Nerede Oto Ekspertiz Yaptırabilirim?

İSTANBUL'DA NEREDE EKSPERTİZ YAPTIRABİLİRİM?
oto ekspertizÜlkemizde yıllardır süregelen otomobil alım - satım piyasası gün geçtikçe gelişmeye ve daha fazla alıcı - satıcı oluşturmaya başlamıştır. Gelişen sanayi ve teknoloji ile artık araç onarımlarında işçilik neredeyse kusursuz düzeyde yapılabiliyor. Araç alırken dikkat etmeniz gereken hususları sizin yerinize profesyonel olarak kusur tespiti yaparak raporlaması için, otomobil alırken her 3 alıcıdan 2'si aracı ekspertiz yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Bu hizmetin tamamen tarafsız bir göz ile, profesyonel ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak TSE standartlarında ve güvenilir kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yıllardır bu sektöre hizmet veren EFT Oto Ekspertiz İstanbul'da 30'dan fazla şubesi ile sizlere en yüksek kalitede hizmeti en hızlı şekilde vermektedir. İstanbul'un her yerinde ulaşımı kolay ve en yakın oto ekspertiz denildiğinde ilk akla gelen isim EFT Oto Ekspertiz olmaktadır.

 

İSTANBUL OTO EKSPERTİZ NOKTALARI

Avrupa Yakasında; Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Sefaköy, Bahçelievler, İstoç, Bağcılar, Başakşehir, Yenibosna, Bayrampaşa, Seyrantepe, Zeytinburnu, Florya, Bakırköy gibi araç satışının da yoğun olduğu merkezi ve ulaşımı kolay şubesi ile EFT oto ekspertiz hizmetinizdedir.

Anadolu Yakasında; Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çamlıca, Kadıköy, Sultanbeyli, Çekmeköy, Sancaktepe, Beykoz gibi neredeyse tüm anadolu yakasındaki ilçelerde de EFT Oto Ekspertiz profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir.

EKSPERTİZ HİZMETİ ARTIK CEBİNİZDE!

eft oto ekspertiz instagram

EFT Oto Ekspertiz mobil uygulaması ile hem Android hem de IOS cihazlarınıza tek tuşla 3 saniye içerisinde indirebilirsiniz. Mobil uygulamamız ile sıra beklemeden anında ekspertiz yaptırabilir, tek tuşla randevunuzu alabilir, kampanyalardan ve özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Android cihazlar için buraya tıklayınız.

Ios cihazlar için buraya tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

SOSYAL MEDYADA BİZ!

instagram oto ekspertiz

Sosyal medya günümüzün en yaygın haberleşme ağlarından biri haline gelmiştir. Haliyle gelişen teknolojiye ve günümüz şartlarına göre sosyal medya üzerinden yaptığımız çalışmalara son hızla devam etmekteyiz. Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarında Eft Oto Ekspertiz'i takip ederek sürekli yaptığımız çekilişlere katılarak çeşitli ödüller kazanabilir, sadece sosyal medya hesaplarımızdan duyurduğumuz Instagram ve Facebook takipçilerimize özel sınırlı sayıda indirim ve kampanya kodlarına sahip olabilirsiniz.

Instagram hesabımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook hesabımız için buraya tıklayabilirsiniz.

0212 854 33 33 No'lu Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Websitemizi ziyaret ederek tüm şubelerimize, telefon numaralarına, konumlarına ve daha bir çok bilgiye  sahip olabilirsiniz!

 

 

oto ekspertiz, ekspertiz, istanbul araba ekspertizi, istanbul oto ekspertiz, oto expertiz, otomobil expertizi, araba expertiz, eft oto ekspertiz, avcılar oto ekspertiz, büyükçekmece oto ekspertiz, esenyurt oto ekspertiz, avcılar oto expertiz, küçükçekmece oto ekspertiz, florya oto ekspertiz, beşyol oto ekspertiz, bayrampaşa oto ekspertiz, seyrantepe oto ekspertiz, maslak oto ekspertiz, ümraniye oto ekspertiz, bahçelievler oto ekspertiz, bakırköy oto ekspertiz, üsküdar oto ekspertiz, pendik oto ekspertiz, kadıköy oto ekspertiz, beşiktaş oto ekspertiz, maltepe oto ekspertiz, sultanbeyli oto ekspertiz, silivri oto ekspertiz, çekmeköy oto ekspertiz, tuzla oto ekspertiz, kartal oto ekspertiz

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33