Ana Sayfa > Blog > İstoç Oto Ekspertiz >

İstoç Oto Ekspertiz

İstoç Oto Ekspertizistoç Oto Ekspertiz
İstoç oto ekspertiz olarak sizlere en kaliteli hizmetin sunulması için çalışıyoruz. Araç almaya karar verdiğinizde, uğramanız gereken ilk nokta olan İstoç oto ekspertiz şubemizde, tüm ayrıntılarıyla birlikte detaylı bir ekspertiz raporunuzu alabilirsiniz. Kaliteyi, güveni ve profesyonelliği bir araya getiren İstoç araç ekspertizi istasyonumuz haftanın 6 günü hizmetinize açıktır.

Neden İstoç Oto Ekspertiz ?
2012’den bu yana, ekspertiz sektöründe öncü firmalardan olan EFT Oto Ekspertiz bünyesindeki İstoç Oto Ekspertiz şubemiz kurumsal olmanın yanı sıra aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda da en başarılı firmadır. Müşterilerimiz İstoç araç ekspertiz istasyonunda ekspertiz yaptırarak, alacakları araçtaki tüm kusurları, problemleri öğrenmekte ve buna göre aracı alıp almamaya karar vermektedir.

İstoç oto ekspertiz şubesinin tüm TSE yeterlilik belgelerine ve yine TSE tarafından onaylı, uluslararası düzeyde kabul görmüş, yüksek teknolojili cihaz ve ölçüm aletleri ile tüm kontroller neredeyse 0 hata ile yapılmaktadır. Bu kontroller teknolojik cihazların netliğini, uzman teknisyenlerimizin bilgi ve tecrübeleri ile birleşince ortaya Türkiye üzerinde alabileceğiniz en detaylı ve profesyonel ekspertiz raporu çıkıyor.

EFT Oto Ekspertiz İstoç şubesinden aldığınız ekspertiz raporu ile almak istediğiniz aracı tanıyacak, aklınızdaki tüm soruların cevabını bulacaksınız. Riske girmeden araç almanın yolu İstoç Oto Ekspertizden geçiyor !

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33