Ana Sayfa > Blog > İzmit Oto Ekspertiz >

İzmit Oto Ekspertiz

İzmit bölgesinde çok yakında şubemiz açılacaktıİzmit Oto Ekspertizr. EFT Oto Ekspetiz İstanbul da şu anda 19 noktada hizmet vermektedir. Bu ekspertiz noktalarının 4 tanesi BAYİ geri kalan 15 tanesi EFT Oto Ekspertizin şubesidir.

İzmit bölgesinde çok yakında açılacak olan Şubemiz sizlere kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü teknoloji alt yapısı ile hizmet vermeye başlayacaktır.

EFT Oto Ekspertiz Hakkında

İzmit Oto Ekspertiz olarak hizmet vermeye başlayacak olan şubemiz, 2004 yılında Bosch Car Service üyesi olarak İstanbul Avcılar-Haramidere mevkiinde faaliyet göstermeye başlayan EFT OTO, 2600 m² kapalı alana sahip tesislerinde 19 adet araç kaldırma lifti, boya fırını, rot-balans cihazları, jant düzeltme, klima dolumu, tüm markalara ait gelişmiş arıza tespit ekipmanları ve 57 kişilik eğitimli, uzman kadrosuyla her marka binek ve hafif ticari araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlerini yetkili servis yeterliliğinde yapmaktadır.

Araç tamir, bakım ve onarımdaki tecrübesini son yıllarda hızla gelişen 2. el oto ekspertiz sektörüne aktarmak isteyen EFT OTO, 2012 yılında oto ekspertiz sektörüne giriş yaparak tüm İstanbul’da müşterilerine oto ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır. Avcılar Haramidere’de genel merkezini ve ilk şubesini açan EFT OTO EKSPERTİZ kısa sürede Bahçelievler, Ataşehir, Sefaköy, Bayrampaşa, Kadıköy, Maltepe, Seyrantepe, Büyükçekmece, Ümraniye ve Üsküdar’da toplam 11 şubeye ulaşmış ve hızlıca oto ekspertiz hizmetini kurumsal anlamda veren bir firma olmuştur. Bunun yanı sıra ikisi Avrupa yakasında ve ikisi Anadolu yakasında konuşlandırılan Mobil Ekspertiz Araçlarıyla da Mobil Oto Ekspertiz alanında da lider konuma gelmiştir. İzmit oto ekspertiz hizmetimiz 2020 yılında Şubat ayında hizmete girecektir.

EFT OTO EKSPERTİZ, “Türkiye’nin en detaylı araç ekspertiz raporu” nu verme amacıyla rakiplerinden farklı birçok kontrol noktasını ekspertiz raporuna eklemiştir. Ülkemizde oto ekspertiz denilince akla ilk gelen kaporta-boya kontrolleridir. Yani aracın kazası ve bu kaza sonrası değişen ya da boyanan parçası olup olmadığı oto ekspertizin olması gerekeni şeklinde anlaşılmaktadır. Oysa ki oto ekspertiz aracın tamamının incelenmesidir. Bu nedenle EFT OTO EKSPERTİZ, rakiplerinden farklı olarak, motor-mekanik üst kontrolleri, mekanik alt kontrolleri, dış ekspertiz/elektronik kontroller ve kaporta-boya kontrolleri şeklinde ekspertiz hizmetini dört üst başlıkta raporlamaktadır. EFT OTO EKSPERTİZ raporunda kaporta-boya kontrollerinin yanı sıra, hava filtre kabininden enjektörlere, turbo intercoolünden motor genel durumuna, V kayışından antifriz derecesine, lastik tarih ve derinliğinden salıncak burç rotillerine, şanzıman yağ kaçağından direksiyon kutusuna, fren balatalarından egzoz sistemine, kapı kilitlerinden emniyet kemer tokalarına ve sileceklerden plaka aydınlatmalarına kadar en ince detayları kontrol etmektedir.

Tüm bu kontrollerin sağlıklı şekilde yapılabilmesi kuşkusuz nitelikli ekspertiz teknisyenlerinin yetiştirilmesi ve son teknolojiyle üretilmiş ekipmanların kullanılmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bu amaçla yıllarca otomobil sektöründe tecrübe sahibi olmuş usta seviyesindeki alt yapıya sahip teknisyenler istihdam edilmektedir. Ancak oto ekspertiz farklı uzmanlık istediği için teknisyenlere EFT TEKNİSYEN EĞİTİM PROGRAMIYLA 90 günlük müşteri ilişkileri, motor-mekanik, kaporta-boya ve ekspertiz ekipmanları kullanımı eğitimleri verilerek teknisyenlerin tam donanımlı hale gelmeleri sağlanmaktadır. Bu eğitim programını başarıyla tamamlayanlar sertifikalarını alarak EFT TEKNİSYENİ olabilmektedir. Ayrıca EFT OTO EKSPERTİZ dünya teknolojisini yakından takip ederek oto ekspertiz ekipman ve cihazlarının en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktadır. Yanal kayma testi, fren ve süspansiyon testleri, dynometre ve diognastik testler elektronik cihazlar ile yapılmakta ve hata payı sıfıra indirgenmektedir.

EFT OTO EKSPERTİZ, detaycılığın yanı sıra tarafsızlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Tarafsızlığı gereği EFT OTO EKSPERTİZ kurumsal olarak asla araç alım-satımı ya da aracılık yapmamaktadır. Araç ekspertizi sırasında teknisyenlerin sadece alıcı ya da sadece satıcıyla yalnız başlarına konuşmalarına asla izin vermemektedir. Müşteri memnuniyeti, istisnasız her ekspertiz hizmetinden en geç 24 saat sonra müşteriler telefonla aranarak takip edilmektedir.

İstanbul'un 15 noktasında yılda 75.000'den fazla aracın ekspertizini yaparak alanında lider konumda olan EFT OTO EKSPERTİZ vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bu nedenle detaycılık, titizlik, tarafsızlık ve güvenilirlik en önemli ilkelerimiz olmaya devam edecektir. İzmit de açılacak oto ekspertiz şubemiz müşterilerimizede bizlerede hayırlı olsun.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33