Ana Sayfa > Blog > Ekspertiz Raporu >

Oto Ekspertiz Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

Oto Ekspertiz Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

Ülkemizde her geçen gün artan ikinci el araç alım satım miktarı, satıcı ve alıcı kişilerin ekspertize olan ihtiyacı ile doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Gün geçtikçe otomotiv pazarı genişlemekte, haliyle alıcı kişilerin otomobil almadan önce güven duyabilecekleri ekspertiz firmalarına ihtiyacı olmaktadır. Günümüz teknolojisi ile artık kazaya uğramış araçların onarımı çok büyük bir profesyonellik ve teknolojik cihazların da yardımı ile iyi bir işçilik ile yapılmaktadır. Bu durum araç alıcıları için korkulu bir rüya gibidir. Çünkü dışardan bir göz ile kazaya uğramış ve sonradan onarımı sağlanmış araçların tespit edilmesi mümkün değildir. Piyasa gereği aracı olduğundan fazla bir değerde satışa çıkaran ve bu araçların akıbetini gizleyen birçok kötü niyetli satıcılar ortaya çıkmıştır. Haliyle aracı almadan önce, aracın durumunu öğrenebilmek için araç alıcıları en yakın oto ekspertiz arayışına girmektedirler.

İstanbul oto ekspertiz hizmetinde öncü firmalardan biri olan EFT Oto Ekspertiz tarafından yapılan tüm kontroller profesyonelce ve titizlik esas alınarak yapılmaktadır. Garantili oto ekspertiz isteyen müşterilerimize birçok imkan tanımaktayız. Müşterilerimizin güvenini sağlamak amacı ile kaporta boya ekspertizi, motor mekanik ekspertizi sağlayarak mümkün mertebe en detaylı ve kusursuz şekilde hizmet vermekteyiz.

Oto ekspertiz hizmeti almak isteyen kişilerin ilk tercihi olan EFT Oto Ekspertiz tüm TSE standartlarına uygun şubeleri ile tüm İstanbul’da ve tüm Türkiye’de oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz kurumsal oto ekspertiz kuruluşudur. Aracınızı aldığınız yere en yakın oto ekspertiz hizmetine sitemizde bulunan “Şubeler” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul oto ekspertiz hizmeti alacak kişiler alacakları aracın tüm kaporta boya ekspertizini, motor mekanik ekspertizini, beyin testini, DYNO güç ve performans testi, elektrik elektronik ekspertizini ve tüm iç dış kozmetik ekspertizini güvenle garantili ekspertiz olarak yaptırabilirler.

Bünyemizde bulunan tüm şubelerimizin teknisyenleri tüm mesleki yeterlilik belgelerine sahip profesyonel teknisyenlerdir. Garantili oto ekspertiz hizmeti için olmazsa olmaz koşullardan biri de, ekspertiz firmasının TSE’li oto ekspertiz olmasıdır. Bu sayede tüm resmi kuruluş ve noterlerde geçerli olan garantili ekspertiz raporuna sahip olabilirsiniz. EFT oto ekspertiz şube ve teknisyenlerinin her biri TSE standartlarında gerekli eğitimleri ve belgeleri almış profesyonel oto ekspertiz teknisyenleridir.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi