Ana Sayfa > Blog > Oto Ekspertiz >

Oto Ekspertiz Uygulaması

Oto Ekspertiz Uygulaması

EFT Oto Ekspertiz uygulamasını kullanarak oto ekspetiz randevusu oluşturabilir, randevularınızı takip edebilir, randevu aldığınız aracın ekspertiz işlemleri başladığında uygulama bildirimi ile "Aracın ekspertiz işlemleri başlamıştır." bildirimleri alabilir, ekspertiz işlemleri bittiğinde ekspertiz işlemlerinin bittiğini anında öğrenebilir ve raporunuzu uygulama içinde size özel arşivleyebilirsiniz.

Uygulamayı bireysel ya da kurumsal müşteri olarak kullanabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz zaman içinde birden çok araç ekspertiz ettirdiği için rapor arşivleme özelliği daha kullanışlı olacaktır.

 

EFT Ekspertiz Uygulaması hem Google Play Store hem de App Store içerisinde mevcuttur. Aşağıdaki linkler kullanılarak uygulama store üzerinden indirilebilir.

Ios platformunda Oto Ekspertiz uygulamamızı indirmek için buraya tıklayınız.

Android platformunda Oto Ekspertiz uygulamamızı indirmek için buraya tıklayınız

Linki paylaşmak istediğiniz kişinin hangi cihazı kullandığını bilmiyorsanız bu linki http://eft.li/8zCgO paylaşarak kolayca platforma özel Eft Ekspertiz uygulamasına geçiş yaptırabilirsiniz.

Telefonunuz ile QR kodu okutarak hızlıca oto ekspertiz uygulamasını kurmak için aşağıdaki QR kodunu telefonunuzun kamerasına okutabilirsiniz.

Uygulamamıza ilk üye olduğunuzda bireysel üye olarak adlandırılırsınız. Sonrasında Profil Bilgileri kısmından üye tipinizi Kurumsal Üye olarak değiştirip, Ticari Bilgilerinizi (Vd. Vn. İşletme Ünvanı, Telefon Numarası) yazıp Güncelle dedikten sonra Eft Ekspertiz Satış Temsilcisi sizinle irtibata geçerek birkaç dakika içerisinde Kurumsal Üyeliğinizi onaylayacaktır. Kurumsal Üye onayınız geldikten sonra Kurumsallara özel (Esnaf, Galeri vb) ekspertiz paketlerini ve fiyatlarını görüp, randevu alıp ekspertiz yaptırmaya başlayabileceksiniz.

Bireysel üyeler üye olduktan hemen sonra direk işlemlere başlayabilirler.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi