Ana Sayfa > Blog > Oto Ekspertiz >

Oto Ekspertiz Uygulaması

EFT Oto Ekspertiz uygulamasını kullanarak oto ekspetiz randevusu oluşturabilir, randevularınızı takip edebilir, randevu aldığınız aracın ekspertiz işlemleri başladığında uygulama bildirimi ile aracın ekspertiz işlemleri başlamıştır bildirimleri alabilir, ekspertiz işlemleri bittiğinde hem ekspertiz işlemlerinin bittiğini anında öğrenebilir ve raporunuzu uygulama içinde size özel arşivleyebilirsiniz.

Uygulamayı bireysel müşteri olarakta kullanabilirsiniz, Kurumsal müşteri olarakta kullanaiblirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz zaman içinde birden çok araç ekspertiz ettiridği için rapor arşivleme özelliği daha çok kullanışlı olacaktır.

 

EFT Ekspertiz Uygulaması hem Google Play Store hemde App Store içerisinde mevcuttur. Aşağıdaki linkler kullanılarak uygulama store üzerinden indirilebilir.

Oto Ekspertiz APP STORE

Oto Ekspertiz GOOGLE PLAY STORE

Linki paylaşmak istediğiniz kişinin hangi cihazı kullandığını bilmiyorsanız bu linki http://eft.li/8zCgO paylaşarak kolayca platforma özel Eft Ekspertiz uygulamasına geçiş yaptırabilirsiniz.

Telefonunuz ile QR kodu okutarak hızlıca oto ekspertiz uygulamasını kurmak için aşağıdaki QR kodunu telefonunuzun kamerasına okutabilirsiniz.

Uygulamamıza ilk üye olduğunuzda bireysel üye olarak adlandırılırsınız. Sonrasında Profil Bilgileri kısmından Üye Tipinizi Kurumsal üye olarak değiştirip, Ticari Bilgilerinizi (Vd. Vn. İşletme Ünvanı, Telefon Numarası) yazıp Güncelle dedikten sonra Eft Ekspertiz Satış temsilcisi sizinle irtibata geçerek birkaç dakika içerisinde Kurumsal Üyeliğinizi onaylayacaktır. Kurumsal Üye onayınız geldikten sonra Kurumsallara özel (Esnaf, Galeri vb) ekspertiz paketlerini ve fiyatlarını görüp, randevu alıp ekspertiz yaptırmaya başlayabileceksiniz.

Bireysel üyeler üye olduktan hemen sonra direk işlemlere başlayabilirler.

Diğer Yayınlar

İstanbul da Nerede Oto Ekspertiz Yaptırabilirim?
Oto Ekspertiz Uygulaması
Zafer Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Yunus Emre Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Yeşilkent Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Yenikent Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Üçevler Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Turgut Özal Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Talatpaşa Mahallesi En Yakın Oto Ekspertiz
Şehitler Mahallesi Oto Ekspertiz
phone 0212 854 33 33