Beşiktaş Oto Ekspertiz Mekanik Kontrolleri: Araç motoru üzerinde bulunan Yakıt, Elektrik, Hava, Yağlama, Soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir.

Mekanik Kontroller sırasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturulur. Bu fiziki kontroller sonrasında Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları testpit edilir. Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir.

Mekanik kontroller sonrasında aracın mevcut parçalarından kontrol edilmesi gereken yada değiştirilmesi gerekenler belirlenmiş olur.

Size en yakın şubemiz

ekspertiz

Yapmanız gereken sadece ilçe veya semt adını girmeniz

Şube Bulun  

Kontrol Noktaları

ekspertiz

EFT Ekspertiz olarak yüzlerlerce noktayı kontrol ediyoruz.

Devamını Oku  

Örnek Rapor

ekspertiz

Raporlarımızda aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Raporlarımızı İnceleyin  

Hizmetlerimiz

ekspertiz

EFT Oto Ekspertiz olarak verdiğimiz tüm hizmetleri görüntüle.

Hizmetlerimiz  


Beşiktaş Oto Ekspertiz Mekanik Alt Kontroller: Mekanik Alt Kontroller adından da anlaşılacağı gibi araç altı mekanik tüm sistem ve düzenin genel kontrolürdür.

Mekanik Alt Kontrolleri yapılan aracın Lastik diş derinlikleri, Fren sistemi geneli, Aktarma organları, Amortisör sistemi, Ön ve arka düzen parçaları, Egzoz sistemi, Motor, Şanzıman yağ sızdırmazlık kontrolleri, yakıt deposu ve hortumları, Davlumbaz ve alt muhafaza parçalarının tümü kontrol edilerek tespit edilen kusurlar rapor edilir.

araç ekspertiz

Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto Ekspertiz fiyatları, oto ekspertiz kontrol noktaları ve oto ekspertiz paket fiyatları.

Paket Standart Lüx İncele
Mekanik Ekspertiz200 TL250 TLİncele
Kaporta Boya Ekspertiz200 TL250 TLİncele
FULL Ekspertiz300 TL375 TLİncele
FULL PLUS Ekspertiz400 TL475 TLİncele
Hangi Ekspertiz paketinde hangi kontrol noktalarının olduğunu görmek için "İncele" Butonunu takip ediniz.


Beşiktaş Oto Ekspertiz Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller: Bu kontrol biriminde araç içerisinden yada araç dışından kumanda ettiğimiz tüm mekanik ve elektronik sistemlerin genel kontrolleri yapılmaktadır.

Aracın sahip olduğu donanıma göre, modüler direksiyon, park sensör yada asistanı, merkezi kilit sistemi, far sinyalizasyon sistemi, sunroof açılır cam tavan, iç aydınlatma, far yıkama, klima sistemi, airmatic, radyo teyp - navigasyon, bagaj amortisörü, kapı dış kolları ve kapı üzeri aksesuarlara kadar tüm donanımların çalışma kontrolleri yapılır diagnostic test ile donanımların kontrol üniteleri test edilir.

Franchise

oto ekspertiz

13 Şubesi olan EFT, bayilik vermeye başladı.

Devamını Oku  

Ekspertiz Akademi

oto ekspertiz

Sektöre ve şubelerimize Ekspertiz Teknisyenleri yetiştiriyoruz.

Devamını Oku  

Memnuniyet Sistemi

oto ekspertiz

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizden görüş ve yorumlarını alıyoruz.

Devamını Oku  

Paketler ve Fiyatlarımız

oto ekspertiz

Size en uygun Ekspertiz Paketleri ve Fiyatlarımız

Fiyatlarımızı İnceleyin  


Beşiktaş Oto Ekspertiz Kaporta ve Boya Kontroller: Araç kaporta parçaları ve şasesi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Öncelikle aracı tüm kaporta parçaları üzerinde Sökme/Takma yada Değişen kontrolleri yapılır. Boya mikron kalınlıkları ölçülerek Boyalı yada Lokal Boyalı kaporta parçaları tepit edilir. Araç şasesi üzerinde işlem yada hasar kontrolü yapılır, iç, dış direk ve podya kontrolleri ile hasar tespiti yapılır.

Son olarak araç gövdesi tamamı incelenerek Ezik, Gamze ve Boyasız Göçük Düzeltme işlemi tespiti yapılıp rapor oluşturulur.

Duyurular

Duyuru ve Haberlere ulaşmak için tıklayın


Kampanyalar

oto ekspertiz

Tüm Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için tıklayın


Beşiktaş Oto Ekspertiz Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi: AÖlçüm istasyonunda yapılan bu testler ile aracın Fren, Süspansiyon ve yol tutuş yeteneği belirlenir.

Fren Testi ile aracın tekerleklerine iletilen frenleme kuvveti belirlenir. Fren sırasındaki sapma oranı tespit edilir. Güvenli bir duruş için bu dağılım çok önemlidir. Süspansiyon sistemi temel parçalarından olan amortisörlerin çalışma kontrolleri yapılır. Güvenli bir sürüş için bu test çok önemlidir.Yanal Kayma Testi ile tekerleklerin yola uyguladığı sapma dirençleri belirlenir. Güvenli bir yol tutuş için bu test çok önemlidir

Fren testi ile araç lastiklerinin tutunma özelliği, fren balataları ve fren disklerinde oluşmuş arızalar tespit edilmiş olur. El fren sisteminin çalışması ve tüm fren sistemi üzerindeki frenleme güç dağılımı belirlenmektedir.

Araçların fren sistemlerinin doğru çalışması sürüş güvenliği açısından hayati önem taşımaktadır.

Amortisör test istasyonuna giren araçların amortisör sistemi ve tüm parçalarının genel kontrolleri sağlanmaktadır. Amortisör üst takoz ve alt bağlantı burçları ile birlikte tüm sistemin çalışma sırasındaki sesleri ve çalışma değerleri belirlenmektedir. Amortisörlerin çalışma şekli yol tutuşu ve aracın rüzgara karşı direnci açısından çok önemlidir.

Yanal kayma ölçümü ile aracın tüm tekerleklerinin açıları belirlenmektedir. Ön düzen ve arka dingil gurubu üzerinde oluşmuş tüm açısal bozuklar belirlenmektedir. Kaza sonrası yada sert çukur ve kasis geçişlerinde oluşan tüm ön düzen ve arka dingil gurubu eğrilik ve sapmaları da yanal kayma testi ile belirlenir. Beşiktaş Oto Ekspertiz

Beşiktaş Oto Ekspertiz

beşiktaş tse belgeli ekspertiz telefon numarası beşiktaş oto ekspertiz önerileri.
beşiktaş oto ekspertiz araç baktırma beşiktaş oto ekspertiz merkezi beşiktaş araç expertiz denetim ekspertiz beşiktaş araç ekspertiz bayileri beşiktaş oto ekspertiz iletişim beşiktaş en iyi otomobil ekspertiz beşiktaş araba expertiz en ucuz beşiktaş oto ekspertiz şubesi beşiktaş oto ekspertiz dyno beşiktaş oto ekspertiz kaporta boya beşiktaş oto ekspertiz mekanik ekspertiz beşiktaş ikinci el tse belgeli ekspertiz beşiktaş oto ekspertiz fiyatı beşiktaş araç expertiz motosiklet ekspertiz beşiktaş oto ekspertiz dinamometre beşiktaş oto ekspertiz randevu beşiktaş araç expertiz süspansiyon testi beşiktaş oto ekspertiz otobüs ekspertiz beşiktaş araç ekspertiz yanal kayma testi beşiktaş araba expertiz filo ekspertiz.
beşiktaş araç expertiz önerisi beşiktaş oto ekspertiz bayisi beşiktaş araç expertiz ücretleri beşiktaş oto ekspertiz kamyon ekspertiz beşiktaş oto ekspertiz nerde var.
beşiktaş oto ekspertiz nerde beşiktaş araç expertiz adresi beşiktaş oto ekspertiz nerede beşiktaş oto ekspertiz franchise beşiktaş oto ekspertiz amortisör testi beşiktaş araç expertiz şikayetleri beşiktaş oto ekspertiz dış ve elektronik kontroller beşiktaş oto ekspertiz fiyatları beşiktaş araba expertiz hasar kontrol beşiktaş otomobil ekspertiz firması beşiktaş oto ekspertiz fren testi beşiktaş araç expertiz ücreti beşiktaş otomobil ekspertiz telefon numaraları beşiktaş araç ekspertiz mekanik kontroller beşiktaş oto ekspertiz mobil ekspertiz beşiktaş en yakın tse belgeli ekspertiz beşiktaş güvenilir otomobil ekspertiz beşiktaş oto ekspertiz franchising beşiktaş oto ekspertiz yol sürüş testi beşiktaş kaliteli araç ekspertiz beşiktaş oto ekspertiz noktaları beşiktaş araç ekspertiz kaç para beşiktaş oto ekspertiz firmaları beşiktaş araç ekspertiz sitesi beşiktaş araç expertiz şubeleri beşiktaş araç expertiz nasıl yapılır beşiktaş en uygun araba expertiz beşiktaş otomobil ekspertiz öneri beşiktaş araba expertiz bayiliği beşiktaş oto ekspertiz otomobil ekspetiz beşiktaş oto ekspertiz bayilik beşiktaş oto ekspertiz nerede yapılır beşiktaş araba expertiz mekanik alt kontroller beşiktaş otomobil ekspertiz örneği beşiktaş tse belgeli ekspertiz şikayet beşiktaş tse belgeli ekspertiz tır ekspertizi beşiktaş otomobil ekspertiz noktası beşiktaş araba expertiz yapan yerler beşiktaş araba expertiz kamyonet ekspertizi beşiktaş oto ekspertiz örnekleri beşiktaş araç ekspertiz merkezleri