Kadıköy Oto Ekspertiz Mekanik Kontrolleri: Araç motoru üzerinde bulunan Yakıt, Elektrik, Hava, Yağlama, Soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir.

Mekanik Kontroller sırasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturulur. Bu fiziki kontroller sonrasında Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları testpit edilir. Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir.

Mekanik kontroller sonrasında aracın mevcut parçalarından kontrol edilmesi gereken yada değiştirilmesi gerekenler belirlenmiş olur.

Size en yakın şubemiz

ekspertiz

Yapmanız gereken sadece ilçe veya semt adını girmeniz

Şube Bulun  

Kontrol Noktaları

ekspertiz

EFT Ekspertiz olarak yüzlerlerce noktayı kontrol ediyoruz.

Devamını Oku  

Örnek Rapor

ekspertiz

Raporlarımızda aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Raporlarımızı İnceleyin  

Hizmetlerimiz

ekspertiz

EFT Oto Ekspertiz olarak verdiğimiz tüm hizmetleri görüntüle.

Hizmetlerimiz  


Kadıköy Oto Ekspertiz Mekanik Alt Kontroller: Mekanik Alt Kontroller adından da anlaşılacağı gibi araç altı mekanik tüm sistem ve düzenin genel kontrolürdür.

Mekanik Alt Kontrolleri yapılan aracın Lastik diş derinlikleri, Fren sistemi geneli, Aktarma organları, Amortisör sistemi, Ön ve arka düzen parçaları, Egzoz sistemi, Motor, Şanzıman yağ sızdırmazlık kontrolleri, yakıt deposu ve hortumları, Davlumbaz ve alt muhafaza parçalarının tümü kontrol edilerek tespit edilen kusurlar rapor edilir.

araç ekspertiz

Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto Ekspertiz fiyatları, oto ekspertiz kontrol noktaları ve oto ekspertiz paket fiyatları.

Paket Standart Lüx İncele
Mekanik Ekspertiz200 TL250 TLİncele
Kaporta Boya Ekspertiz200 TL250 TLİncele
FULL Ekspertiz300 TL375 TLİncele
FULL PLUS Ekspertiz400 TL475 TLİncele
Hangi Ekspertiz paketinde hangi kontrol noktalarının olduğunu görmek için "İncele" Butonunu takip ediniz.


Kadıköy Oto Ekspertiz Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller: Bu kontrol biriminde araç içerisinden yada araç dışından kumanda ettiğimiz tüm mekanik ve elektronik sistemlerin genel kontrolleri yapılmaktadır.

Aracın sahip olduğu donanıma göre, modüler direksiyon, park sensör yada asistanı, merkezi kilit sistemi, far sinyalizasyon sistemi, sunroof açılır cam tavan, iç aydınlatma, far yıkama, klima sistemi, airmatic, radyo teyp - navigasyon, bagaj amortisörü, kapı dış kolları ve kapı üzeri aksesuarlara kadar tüm donanımların çalışma kontrolleri yapılır diagnostic test ile donanımların kontrol üniteleri test edilir.

Franchise

oto ekspertiz

13 Şubesi olan EFT, bayilik vermeye başladı.

Devamını Oku  

Ekspertiz Akademi

oto ekspertiz

Sektöre ve şubelerimize Ekspertiz Teknisyenleri yetiştiriyoruz.

Devamını Oku  

Memnuniyet Sistemi

oto ekspertiz

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizden görüş ve yorumlarını alıyoruz.

Devamını Oku  

Paketler ve Fiyatlarımız

oto ekspertiz

Size en uygun Ekspertiz Paketleri ve Fiyatlarımız

Fiyatlarımızı İnceleyin  


Kadıköy Oto Ekspertiz Kaporta ve Boya Kontroller: Araç kaporta parçaları ve şasesi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Öncelikle aracı tüm kaporta parçaları üzerinde Sökme/Takma yada Değişen kontrolleri yapılır. Boya mikron kalınlıkları ölçülerek Boyalı yada Lokal Boyalı kaporta parçaları tepit edilir. Araç şasesi üzerinde işlem yada hasar kontrolü yapılır, iç, dış direk ve podya kontrolleri ile hasar tespiti yapılır.

Son olarak araç gövdesi tamamı incelenerek Ezik, Gamze ve Boyasız Göçük Düzeltme işlemi tespiti yapılıp rapor oluşturulur.

Duyurular

Duyuru ve Haberlere ulaşmak için tıklayın


Kampanyalar

oto ekspertiz

Tüm Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için tıklayın


Kadıköy Oto Ekspertiz Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi: AÖlçüm istasyonunda yapılan bu testler ile aracın Fren, Süspansiyon ve yol tutuş yeteneği belirlenir.

Fren Testi ile aracın tekerleklerine iletilen frenleme kuvveti belirlenir. Fren sırasındaki sapma oranı tespit edilir. Güvenli bir duruş için bu dağılım çok önemlidir. Süspansiyon sistemi temel parçalarından olan amortisörlerin çalışma kontrolleri yapılır. Güvenli bir sürüş için bu test çok önemlidir.Yanal Kayma Testi ile tekerleklerin yola uyguladığı sapma dirençleri belirlenir. Güvenli bir yol tutuş için bu test çok önemlidir

Fren testi ile araç lastiklerinin tutunma özelliği, fren balataları ve fren disklerinde oluşmuş arızalar tespit edilmiş olur. El fren sisteminin çalışması ve tüm fren sistemi üzerindeki frenleme güç dağılımı belirlenmektedir.

Araçların fren sistemlerinin doğru çalışması sürüş güvenliği açısından hayati önem taşımaktadır.

Amortisör test istasyonuna giren araçların amortisör sistemi ve tüm parçalarının genel kontrolleri sağlanmaktadır. Amortisör üst takoz ve alt bağlantı burçları ile birlikte tüm sistemin çalışma sırasındaki sesleri ve çalışma değerleri belirlenmektedir. Amortisörlerin çalışma şekli yol tutuşu ve aracın rüzgara karşı direnci açısından çok önemlidir.

Yanal kayma ölçümü ile aracın tüm tekerleklerinin açıları belirlenmektedir. Ön düzen ve arka dingil gurubu üzerinde oluşmuş tüm açısal bozuklar belirlenmektedir. Kaza sonrası yada sert çukur ve kasis geçişlerinde oluşan tüm ön düzen ve arka dingil gurubu eğrilik ve sapmaları da yanal kayma testi ile belirlenir. Kadıköy Oto Ekspertiz

Kadıköy Oto Ekspertiz

.
kadıköy oto ekspertiz örnekleri kadıköy araç ekspertiz nerde var kadıköy araba expertiz fiyatları kadıköy oto ekspertiz noktası kadıköy araba expertiz bayisi kadıköy oto ekspertiz kamyon ekspertiz kadıköy oto ekspertiz iletişim kadıköy oto ekspertiz dış ve elektronik kontroller kadıköy oto ekspertiz nasıl yapılır kadıköy güvenilir oto ekspertiz kadıköy araba expertiz dinamometre kadıköy oto ekspertiz ücretleri kadıköy oto ekspertiz fiyatı kadıköy tse belgeli ekspertiz firmaları kadıköy tse belgeli ekspertiz sitesi kadıköy araba expertiz bayiliği kadıköy otomobil ekspertiz mobil ekspertiz kadıköy otomobil ekspertiz denetim ekspertiz kadıköy araç expertiz yanal kayma testi kadıköy araç expertiz randevu kadıköy oto ekspertiz bayilik kadıköy araba expertiz şikayet kadıköy en uygun oto ekspertiz kadıköy oto ekspertiz merkezleri kadıköy araba expertiz tır ekspertizi kadıköy oto ekspertiz önerisi kadıköy otomobil ekspertiz süspansiyon testi kadıköy araç ekspertiz örneği kadıköy oto ekspertiz şubesi kadıköy ikinci el otomobil ekspertiz kadıköy araç expertiz nerde kadıköy otomobil ekspertiz nerede kadıköy oto ekspertiz firması kadıköy oto ekspertiz hasar kontrol kadıköy en iyi otomobil ekspertiz kadıköy araba expertiz kaç para kadıköy tse belgeli ekspertiz şikayetleri kadıköy tse belgeli ekspertiz otomobil ekspetiz kadıköy oto ekspertiz otobüs ekspertiz kadıköy en yakın oto ekspertiz kadıköy oto ekspertiz en ucuz kadıköy oto ekspertiz mekanik alt kontroller kadıköy tse belgeli ekspertiz telefon numarası kadıköy oto ekspertiz şubeleri kadıköy oto ekspertiz franchising kadıköy araç expertiz mekanik ekspertiz kadıköy oto ekspertiz adresi kadıköy araç ekspertiz kaporta boya kadıköy tse belgeli ekspertiz kamyonet ekspertizi.
kadıköy oto ekspertiz motosiklet ekspertiz kadıköy oto ekspertiz telefon numaraları kadıköy oto ekspertiz bayileri kadıköy otomobil ekspertiz yol sürüş testi kadıköy oto ekspertiz nerede yapılır kadıköy oto ekspertiz dyno kadıköy oto ekspertiz amortisör testi kadıköy oto ekspertiz noktaları kadıköy araç expertiz fren testi kadıköy oto ekspertiz filo ekspertiz kadıköy tse belgeli ekspertiz mekanik kontroller kadıköy otomobil ekspertiz franchise kadıköy otomobil ekspertiz önerileri kadıköy oto ekspertiz ücreti kadıköy otomobil ekspertiz öneri kadıköy oto ekspertiz merkezi kadıköy oto ekspertiz araç baktırma kadıköy kaliteli oto ekspertiz kadıköy oto ekspertiz yapan yerler