Ana Sayfa > Blog > Samsun Oto Ekspertiz >

Samsun Oto Ekspertiz

Samsun Oto Ekspertiz


Oto Ekspertiz Nedir? 


Belirli bir alanda veya konuda kendisi geliştirmiş ve teknik bilgisi olan kişilere “eksper” denilmektedir. Eksperlerin teknik ekipmanları ve cihazları ile profesyonel ve detaylı inceleyerek görüş bildirip, raporlama işlemine de “ekspertiz” denilmektedir.

Oto Ekspertiz;  Araçların geçmişten o anki durumuna kadar geçirmiş olduğu kazaları, değişen mekanik aksamlarını inceleyen, anlık durumunu ve ilerleyen zamanlarda arıza çıkartabilecek nokta ve parçaların oto ekspertiz teknisyenleri tarafından teknolojik cihazlar ve ekipmanlar ile raporlama işlemine de “oto ekspertiz” denilmektedir.


Neden EFT Samsun Oto Ekspertiz?

2012 bu yana sektöre önlük eden firmamız kalitesi ve tecrübesi ile Samsun Oto Ekspertiz noktasında alacağınız oto ekspertiz hizmetlerinin tümü kalitemizin tescili altındadır.
Samsun Oto Ekspertiz, siz değerli müşterilerimizin oto ekspertiz hizmetlerini tamamıyla karşılayan, profesyonel kadrosu ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla sizlere tarafsız-detaylı ve kalite hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş EFT Oto Ekspertiz şubelerinden bir tanesidir. 

“TSE belgeli ekspertiz” raporları ile size “en yakın oto ekspertiz” hizmetini sunan Samsun Eft Oto Ekspertiz Merkezimiz, gün içerisinde vermiş olduğu hizmetler ve raporlamalar ile kaliteli, güvenilir ve “uygun fiyatlı ekspertiz” işlemleri gerçekleştirmektedir. 

Samsun Oto Ekspertiz şubemiz kurulduğu yıldan bu yana kurumsal ve bireysel binlerce müşterimize yüzde yüz memnuniyet ve kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Sıfır veya 2. El araç alım-satımlarınızda işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce samsun oto ekspertiz şubemizde “detaylı oto ekspertiz” işlemlerini yaptırmalısınız. 


 

 


Kurumsal Antlaşmalarımız Kimlerdir?


Sektörün 2. El araç alım-satım piyasasının öncü firmaları olan;

Samsun Oto Ekspertiz olarak yaptığımız oto ekspertiz hizmetinin kalitesini ve profesyonelliğimizi kurumsal antlaşmalarımız ile gözler önüne sermekteyiz.


Ekspertiz Neden Yaptırmalıyım?

Otomobil piyasasında oto ekspertiz, aracı satan ve alıcı için büyük önem taşımaktadır. Satıcı aracını satmadan önce aracı hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunda aracının eksiklerini ve hatalarını aracını satmadan görme fırsatı yakalayacak ve aracın hatalarını tamamlar veya giderir ise değerinde satma olasılığını yükseltecektir. Aynı şekilde alıcı aracı almadan önce Samsun Oto Ekspertiz şubemizde aracın oto ekspertizini yaptırır ise aracın anlık durumunu öğrenebilecektir. Oto ekspertiz raporunu gördükten sonra araç hakkında detaylı bilgi sahibi olacaktır. Aracın değişen, boyalı veya çalışmayan veya arıza çıkartabilecek aksanı var ise ona göre fiyat verebilecek ve aracın anlık durumunu bilerek araç sahibi olacaktır. 

 


Ekspertiz Sırasında Aracın Hangi Noktaları Kontrol Ediliyor?

Aracınız Samsun Oto Ekspertiz İstasyonumuza geldiğinde sırasıyla ; 

gibi kontrol noktalarını detaylı ve titizlikle inceleyerek gerekli testleri yaparak, anlaşılır bir rapor sunuyoruz. Araçla alakalı aklınızdaki soruları cevaplandırmak için Samsun Oto Ekspertiz şubemizdeki yetkili danışmanımız sizlere hem ekpertiz sırasında hem de ekspertizden sonra, sunum esnasında yardımcı olmaktadırlar.


Samsun Oto Eksper de Oto Ekspertiz Garantili mi?


Samsun Oto Ekspertiz Şubemizde aldığınız tüm oto ekspertiz hizmetleri TSE standartları tarafından belirlenen kriterlere göre ekspertizi yapılmaktadır. Uzman kadromuzun tecrübesi ve kullandığımız son teknoloji ölçüm ve test cihazlarımız ile detaylı profesyonel oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. 

Samsun Oto Ekspertiz Şubemizde 1 ay 1000 km ve 3 ay 5000 km “garantili oto ekspertiz” paketlerimiz en çok tercih edilen oto ekspertiz paketlerimizdir. 
Detaylı paketlerimizi fiyatlarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.
Samsun Oto Ekspertiz Şubemize anlık veya bir sonraki günler için randevu alabilirsiniz.


Oto Ekspertiz Randevusu için;

Randevu sayfasından, 
0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetlerimizden 7/24 detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Ayrıca ios ve android uyumlu mobil cihazlarınızdan EFT EKSPERTİZ uygulamasını indirip oto ekspertiz randevusu oluşturabilir, yol tarifi alabilir, kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.


 

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33

Hizmetler

Kontroller

chevron_right Karbon Kaçak Testi chevron_right 1 Yıl-2500 Km Boya Tespit Garantisi chevron_right Detaylı Hasar Sorgu chevron_right Borç Sorgu chevron_right Motor ve Aktarma Grubu chevron_right Motor Üst Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz chevron_right İç Ekspertiz / Elektronik chevron_right Yakıt ve Egzoz Sistemi chevron_right Ön Düzen Kontrolleri chevron_right Arka Düzen Kontrolleri chevron_right Dış Ekspertiz / Elektronik Kontroller chevron_right Motor / Mekanik Kontroller chevron_right Kaporta Boya Tespiti chevron_right Tur Assist 3 Ay veya 5000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Değişen Parça Sorgusu chevron_right Tur Assist 1 Ay veya 1000 Km Mekanik Garantisi chevron_right Grenaj / Kadro / Boya Kontrolü chevron_right Motosiklet Dış / Elektronik Kontroller chevron_right Motorsiklet Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Temel Kontroller chevron_right Hasar Onarım Gözetim Kontroller chevron_right Mekanik Kontroller chevron_right Mekanik Alt Kontroller chevron_right Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller chevron_right Kaporta ve Boya Kontrolü chevron_right Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi chevron_right DYNO testi chevron_right Diagnostic Test (OBD) chevron_right Yol Sürüş Testi chevron_right Hasar Sorgu chevron_right KM Sorgu chevron_right WÜRTH Kaçak Testi