Ana Sayfa > Blog > Adana Oto Ekspertiz >

Seyhan Oto Ekspertiz

seyhan ekspertizSeyhan oto ekspertiz şubemiz, Seyhan,Adana ve çevresinde araç almak isteyenler için, ihtiyaç duyulan ekspertiz hizmetini profesyonel, tarafsız ve kaliteli vermek üzere haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Seyhan araç ekspertiz istasyonuna gelerek alacağınız ikinci el araç ile alakalı tüm detayları tek bir rapor üzerinde tam kapsamlı bir şekikde görebilecek ve araç hakkındaki tüm bilgilere sahip olacaksınız.


Aldığım Aracın Kusurlarını Nasıl Öğrenebilirim?
Seyhan oto ekspertiz şubemize getirdiğiniz araçlar için TSE standartları tarafından belirlenmiş kontrol noktaları titizlikle ve detaylı bir şekilde incelenir. Aracın A’dan Z’ye tüm problemlerini raporlayarak siz değerli müşterilerimizi belki binlerce lira zarardan kurtarmış olabiliriz. Aracın kusurları, kaporta boya ve motor mekanik aksam dışında , iç dış tüm kozmetik ekspertizi dahil elektrik elektronik sistemleri ve beyin arızaları olarak kontrol ve tespit edilir. Açıklayıcı 14 sayfalık raporumuzun sizlere ekspertiz sonrası danışman arkadaşımız sunumunu yapar. Sizlerde gönül rahatlığı ile aracı alıp almayacağınıza karar verir, pazarlığınızı yapabilirsiniz.

Seyhan oto ekspertiz

Araç Büyük Bir Kaza Geçirmiş mi ? Öğrenebilir miyim?
Biz Seyhan oto ekspertiz olarak, aracınızın kaporta-boya kontrolleri sırasında Şasede düzeltme veya işlem varmı , podyeler orjinal ve sağlammı , tavanda bir değişen boya veya işlem olup olmadığının kontrollerini ayrıca titizlikle incelemekteyiz. Bunun yanı sıra, motor mekanik aksamda bulunan, kaza halinde oluşabilecek tüm sorunlarında kontrolünü sağlayarak sizinle paylaşmaktayız. Alacağınız araç büyük bir kaza geçirmiş ise bununla alakalı kaporta-boya ve motor mekanik kontrollerimiz sırasında kontrol ettiğimiz parçaların durumu sayesinde haberdar olabilirsiniz.

 

EFT Oto Ekspertiz Seyhan Şubesine Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim ?
Seyhan araç ekspertiz istasyonumuza aşağıdaki linkler ve butonlar yardımıyla konum kullanarak gelebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden veya 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızı arayarak çok hızlı canlı destek alabilir , randevu oluşturabilir veya telefonunuza konum isteyebilirsiniz.

Seyhan Oto Ekspertizi Tercih Etmenin Ayrıcalığını Yaşayın !

Diğer Yayınlar

Muratpaşa Oto Ekspertiz
Antalya Oto Ekspertiz
Samsun Oto Ekspertiz
Nöbetçi Oto Ekspertiz Şubelerimiz
Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz
Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz
Çorlu Oto Ekspertiz Yol Tarifi
Tekirdağ Oto Ekspertiz
Çorlu Oto Ekspertiz
Yakuplu Oto Ekspertiz
phone 0212 854 33 33